پیام تبریک، فرماندار شهرستان نقده به مناسبت روز مجلس

پیام تبریک، فرماندار شهرستان نقده به مناسبت روز مجلس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، منوچهر شاکر فرماندار شهرستان با صدور پیامی دهم آذر، روز مجلس را تبریک گفت. در متن پیام آمده است:


بسم ا... الرحمن الرحیم
بلاشک موفق ترین مجلس، مجلسی است که توانسته از همه ظرفیت کاری خود استفاده کند. ظرفیت قانونگذاری، یکی از ظرفیتهای بسیار مهم است. ابزارهای نظارت در دست شما قرار دارد.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

مجلس شورای اسلامی تجلی گر دموکراسی، اراده مردمی و مردم سالاری دینی است. مجلس شورای اسلامی(خانه ملت) رکن اصلی قانون گذاری است که برآمده از خواست مردم شریف ایران اسلامی است که نشان از تکیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر مردم و مبتنی بر اخلاق و دین است.
 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره روحانی اسوه و مجاهد، شهید آیت‌ا… سیدحسن مدرس فرارسیدن دهم آذرماه روز مجلس شورای اسلامی را به همه نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، بویژه نمایندگان زحمت کش و شریف استان آذربایجانغربی علی الخصوص نماینده خدوم شهرستان های نقده و اشنویه جناب آقای علی زنجانی حسنلویی تبریک عرض می نمایم. امید است در سایه عنایت الهی با هم افزایی و همکاری روزافزون بتوانیم در مسیر توسعه پایدار کشور عزیزمان و رشد شاخص های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شهرستان گام های موثرتری برداریم.

منوچهر شاکر
فرماندار شهرستان نقده