آیین تودیع و معارفه رئیس اداره دامپزشکی شهرستان نقده برگزار شد

آیین تودیع و معارفه رئیس اداره دامپزشکی شهرستان نقده برگزار شد
آیین معارفه رئیس جدید اداره دامپزشکی نقده و تودیع رئیس پیشین آن اداره، با حضور فرامرزی فرماندار شهرستان و داهیم رئیس اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی درمحل دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، در ابتدای مراسم فرامرزی فرماندار شهرستان با بیان اینکه دامپزشکی ارتباط مستقیمی با سلامت مردم دارد و نظارت های دقیقی صورت می گیرد، گفت: باید در این زمینه قانون بطور دقیق و کامل اجرا شود، در بحث سلامت مردم با کسی تعارف نداریم.
 وی افزود: بحث سلامت و امنیت مردم بسیار مهم است، بطوریکه مقام معظم رهبری(مد) در بحث امنیت، سلامت و مسائل فرهنگی بسیار حساس هستند و ریاست جمهور بارها بدان اشاره کرده است. 
در ادامه داهیم رئیس اداره کل دامپزشکی استان نیز گفت: میزان دسترسی مردم به خدمات دامپزشکی در شهر و روستاها افزایش چشمگیری داشته است و طبق بررسی های بعمل آمده ضریب نفوذ دامپزشکی نسبت به سنوات گذشته در روستاها 75 درصد و در شهرها 70 درصد افزایش داشته است، این بدان معناست که یک روستای در نقطه صفر مرزی می تواند در کمتر از یک ساعت به خدمات دامپزشکی دسترسی داشته باشد.
در پایان مراسم با حکم داهیم رئیس اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی، ادریسی بعنوان رئیس جدید اداره دامپزشکی شهرستان نقده معرفی و از زحمات حمیدی رئیس پیشین تقدیر و قدردانی بعمل آمد.