مرتضی فرامرزی فرماندار نقده با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت

مرتضی فرامرزی فرماندار نقده با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، مرتضی فرامرزی فرماندار این شهرستان با صدور پیامی 17 مرداد، روز خبرنگار را به این قشر زحمتکش و فرهیخته تبریک گفت.


در این پیام آمده است:

بسمه تعالی


دست‌ اندرکاران‌ مطبوعات‌ باید نسبت‌ به‌ عموم‌ مسائل‌ زندگی‌ و تحولات‌ اجتماعی‌ دارای‌ معرفت‌، روشن‌بینی‌ و قدرت‌ تشخیص‌ و روشن‌فکری‌ بیشتری‌ در مقایسه‌ با دیگران‌ باشند و بر همین‌ اساس‌ وظیفه‌ دارند به‌ مردم‌ کشور و جامعه‌ آگاهی‌های‌ لازم‌ را بدهند.


                                                                                                                                                          مقام معظم رهبری(مد)

17 مرداد یادآور شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرانا) است. حادثه ای تلخی در سال 77 که نشانگر خوی وحشی گری و خشونت طلبی گروه تروریستی طالبان در حریم امن کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مزار شریف افغانستان بود. این خبرنگار بزرگوار و تمامی شهدای اصحاب قلم و رسانه با ایثار جان خود به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیدند.

این روز بهانه ای است برای بزرگداشت جانفشانی های صدها خبرنگار عرصه خبرنگاری، روزنامه نگاری و تصویرگری رسانه ای و ارج نهادن به زحمات این قشر از خود گذشته و فرهیخته که حرفه شان آمیخته با عشق و تعهد و صداقت است و هدف و رسالت ذاتی آن گسترش آگاهی، آگاهی بخشی، نشر حقیقت و روشنگری در جامعه است. بی شک رشد و ارتقا سطح آگاهی و اطلاعات جامعه مرهون تلاش و خدمات این تلاشگران عرصه اندیشه و قلم است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اهل قلم و رسانه، این روز شکوهمند را به همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران و اصحاب رسانه خصوصاً خبرنگاران و جامعه خبری پرتلاش و ساعی شهرستان تبریک و تهنیت گفته و مراتب تقدیر و سپاس خالصانه خود را از تلاش های خستگی ناپذیر جامعه شریف خبرنگاران ابراز نموده، دست همه اصحاب قلم را برای ادامه همکاری های سازنده به گرمی می فشارم.
امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.