پیام نوروزی فرماندار شهرستان نقده

پیام نوروزی فرماندار شهرستان نقده
محمد نوبخت فرماندار شهرستان نقده با صدور پیامی فرارسیدن سال جدید را تبریک گفت.

 

محمد نوبخت فرماندا شهرستان نقده با صدور پیامی فرارسیدن سال جدید را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب والابصار،یا مدبر اللیل والنهار،یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

بهار طبیعت، تجلی بخش حیات مجدد و نشانگر قدرت الهی است که با فرارسیدنش امید به آخرت و رحمت الهی را در دلها زنده می نماید.

درسالی که گذشت علی رغم تلاش های مذبوحانه و تحریم های اقتصادی دشمنان انقلاب اسلامی که سرافرازی این ملت را نمی خواهند اما ملت ایران اسلامی درسایه هدایت ها ورهنمودهای مقام معظم رهبری با حضور شکوهمند وهمدلی ، دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را خوار وزبون نمودند.

سلام می فرستیم به روح شهیدان خاصتاً سردار دلها سردار سلیمانی وامام شهیدان حضرت امام (ره) و به پیشگاه مقام معظم رهبری،جانبازان،آزادگان،ایثارگران عزیز ومردم فهیم وشریف شهرستان نقده،سال جدید را تبریک عرض نموده وآرزوی سعادت و سربلندی همه عزیزان را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

همانطوریکه مستحضرید سال1402  انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را پیش رو خواهیم داشت که بار دیگر ملت شریف ایران  منجمله شهرستان نقده کما فی السابق مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام وانقلاب خواهد زد.

خداوند بزرگ را شاکرم که در سال 1401 به اینجانب و مجموعه همکارانم در فرمانداری شهرستان نقده توفیق داد تا در سایه رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)درتحقق آرمان های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برداریم و ان شا الله در آستانه سال جدید نیز وارد روزهای تازه ای از دوران توسعه و پیشرفت  خواهیم شد و این مصداق بارز((حول حالنا الی احسن الحال)) است.

امید است به یاری خداوند سبحان،سال جدید که از طرف مقام معظم رهبری سال «مهار تورم، رشد تولید» نامگذاری گردید،سال تداوم توفیق ها،سربلندی ها وحماسه آفرینی ها،وحدت ،پیشرفت ها و سال به ثمر رسیدن تلاش های همه جانبه ملت بزرگ ایران اسلامی باشد.

درپایان مراتب تقدیر وسپاس خود را از مجموعه روحانیت و ماموستاهای عزیز،مدیران وکارکنان محترم ادارات،نیروهای مخلص نظامی ،امنیتی وانتظامی که اینجانب را در راستای خدمت رسانی به مردم یاری فرمودند،ابراز داشته وعزت وسربلندی همگان را از درگاه ایزد منان خواستارم.

نوبخت
فرماندار شهرستان نقده