بمناسبت آغاز هفته دولت صورت گرفت:

دیدار اعضای شورای اداری شهرستان با فرماندار نقده

دیدار اعضای شورای اداری شهرستان با فرماندار نقده

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، در این دیدار فرامرزی فرماندار شهرستان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر، عنوان کرد: در حوزه شهرستان نقده بمناسبت هفته دولت نزدیک به 28 طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد و 658 میلیون ریال افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

فرامرزی افزود: با همت مسئولین در راستای توسعه زیرساخت های شهرستان گام های مثبتی برداشته شده و جذب اعتبارات در سال 97 موید همین موضوع است، بطوری که شهرستان نقده بنابه گفته ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان میانگین جذب اعتبار در شهرستان نقده از میانگین جذب اعتبارات شهرستان های استان 4 درصد بیشتر بوده است.

وی ادامه داد: اعتبارات جذب شده حوزه شهرستان در سال 98 نیز در مراحل اولیه است و پس از قطعی شدن آن، در طرح ها و پروژه های که در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان به تصویب رسیده است، هزینه خواهد شد. 
 
فرماندار شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مد) در دیدار با هیات دولت که فرموده اند: تولید کنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی با دشمنان هستند، افزود: خوشبختانه شهرستان نقده در عرصه کشاورزی و در تولید گندم مقام اول و در تولید دانه های روغنی کلزا مقام دوم را در استان کسب کرده است. ضروریست مسئولین شهرستان در راستای حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان بستر و فضای لازم را برای آنان فراهم نمایند.