فرماندار نقده در اولین جلسه هم اندیشی روابط عمومی های ادارات شهرستان در سال 98:

روابط عمومی چشم بینا، گوش شنوا و قلب تپنده سازمان است و نیاز به بیشترین خلاقیت دارد

روابط عمومی چشم بینا، گوش شنوا و قلب تپنده سازمان است و نیاز به بیشترین خلاقیت دارد
همزمان با سالروزگرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی، جلسه هم اندیشی، و برنامه ریزی روابط عمومی ادارات شهرستان نقده با حضور فرماندار و مسوولین روابط عمومی های ادارات شهرستان، در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت: روابط عمومی امروزه هنر و علم است و چشم بینا، گوش شنوا و قلب تپنده سازمان است و از پست هایی است که نیاز به بیشترین خلاقیت را دارد، امروزه حیاط اجتماعی هر سازمانی نیازمند تعامل با محیط برون سازمانی و شناخت افکار عمومی است و مسلماً ایجاد این ارتباط بر عهده روابط عمومی هاست.

فرامرزی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: در دنیای امروز که روابط عمومی از ارکان مدیریت استراتژیک محسوب می شود، هیچ سازمانی بدون داشتن روابط عمومی پویا و خلاق نمی تواند ارتباط مناسبی با بیرون سازمان داشته باشد، درواقع روابط عمومی می تواند نقش کلیدی در انعکاس بازخوردهای عملکرد سازمان از بیرون و تبیین و اطلاع رسانی دستاوردها و عملکرد سازمان به جامعه و همچنین پیگیری مطالبات عمومی، برقراری ارتباط موثر بین مدیریت و جامعه، انعکاس و تحلیل مطالبات برون سازمانی به مدیریت را ایفا نماید.
 
وی ادامه داد: روابط عمومی در مواجهه با بیرون سازمان وکیل مدافع سازمان و در مواجهه با مدیریت سازمان مدعی العموم است. یکی از عرصه های مهمی که روابط عمومی نقش تعیین کننده ای در آن دارد و باید در تحقق آن کوشش نماید، تکریم ارباب رجوع است. روابط عمومی به عنوان آیینه تمام نمای یک سازمان باید اولین نقد کننده آن سازمان نیز باشد و زمینه ارائه خدمات به بهترین نحو به ارباب رجوع را فراهم نماید.

در پایان جلسه هر یک از مسئولین روابط عمومی های ادارات شهرستان، دیدگاه، انتقادات و نقطه نظرات خود را در رابطه مسائل و مشکلات حوزه روابط عمومی ارائه دادند.