سهراب سروری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نقده در جلسه ستاد شهرستانی مقابله با بیماری کرونا عنوان کرد:

از تمامی دست اندرکاران مقابله با این بیماری بخصوص کادر درمان کمال تشکر را دارم/ عادی انگاری وضعیت کرونا بسیار خطرناک است/ تمامی دستگاه ها موظف به همکاری با ستاد مقابله با کرونا هستند

از تمامی دست اندرکاران مقابله با این بیماری بخصوص کادر درمان کمال تشکر را دارم/ عادی انگاری وضعیت کرونا بسیار خطرناک است/ تمامی دستگاه ها موظف به همکاری با ستاد مقابله با کرونا هستند

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، جلسه ستاد شهرستانی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا به ریاست سهراب سروری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نقده در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات تمامی دست اندرکاران عرصه سلامت و ارگانهایی که با ستاد مقابله با کرونا همکاری دارند، گفت: عادی انگاری کرونا و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در جامعه  وضعیت را برای مقابله با این بیماری سخت کرده است. در این راستا لازم است مسوولین مربوطه با اهتمام جدی نسبت به انجام وظایف خود اقدام نمایند. مسوولین ادارات ضمن اجرای کامل مصوبات ستاد کشوری، استانی و شهرستانی مقابله با ویروس کرونا بر روند اقدامات در حدود وظایف خود نظارت داشته باشند.

وی در ادامه سخنان خود به اجرای طرح شهید سلیمانی اشاره کرد و افزود: غربالگری خوبی در سطح شهرستان انجام شده و لازم است تمامی ادارات با تمامی امکانات خود در راستای هر چه بهتر اجرا شدن این طرح یاریگر شبکه بهداشت و درمان، هلال احمر و سپاه پاسداران باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بر لزوم اجرای محدودیت های کرونایی اعلامی از سویی ستاد کشوری و استانی بر طبق رنگ بندی شهرستان ها تاکید کرد و انجام این محدودیت ها را برای سلامت مردم ضروری دانست.

وی از مردم شهیدپرور شهرستان نیز خواست با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی خدمتگذاران خود را در راستای مقابله و مدیریت این بیماری یاری نمایند.

 

دکتر محمد عبدلی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده تاکنون گفت: سلامت مردم برای ما در اولویت است و در این راستا با تمام توان در خدمت مردم هستیم.

عبدلی گفت: از 22 بهمن واکسیناسیون این بیماری در کشور و استان آغاز شده و بزودی شاهد واکسیناسیون در شهرستان با اولویت گروه های در معرض خطر خواهیم بود.

وی افزود: همکاری مردم و مسوولین و رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی ضامن موفقیت در مقابله با بیماری کروناست.