فرماندار نقده در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس:

هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ والای ایثار وشهادت است

هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ والای ایثار وشهادت است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برنامه‌های ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس به ریاست منوچهر شاکر فرماندار شهرستان و با حضور ائمه جمعه نقده و محمدیار و مسوولین کمیته‌های آن در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

منوچهر شاکر فرماندار و رییس ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان ضمن عرض تسلیت ایام شهادت امام حسن مجتبی(ع) و تبریک پیشاپیش هفته دفاع مقدس گفت: این هفته یادآور رشادت‌ها، ایثار و فداکاری های رزمندگان اسلام است. سرافرازی و پیشرفت کنونی کشور مرهون از جان گذشتگی‌های شهداست. شهدایی که برای اعتلای پرچم اسلام از جان و مال خود گذشتند تا ما امروز سرافرازانه به غیرت جوانان ایران عزیز ببالیم.

 

وی خاطرنشان کرد: وظیفه ما در زمان کنونی حفظ و نشر فرهنگ والای جبهه، ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های بعدی است. همین فرهنگ است که زمینه کارهای جهادی، دوام و قوام ایران را فراهم کرده است. این هفته نیز بهترین فرصت برای گرامیداشت و تجلیل از رزمندگان و ایثارگران است و باید آن را مغتنم شمرده و این سرمایه های بزرگ و انقلاب اسلامی را به نحو احسن حفظ کنیم و همچنین وظیفه داریم به حرمت خون پاک شهدای والامقام در جهت حل و رفع مشکلات و تنگناهای آنها بیش از پیش بکوشیم.