پیام فرماندار شهرستان نقده بمناسبت فرارسیدن سالروز ورود آزادگان سرافراز به آغوش میهن

پیام فرماندار شهرستان نقده بمناسبت فرارسیدن سالروز ورود آزادگان سرافراز به آغوش میهن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، منوچهر شاکر فرماندار نقده با صدور پیامی سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَی نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا  
  
از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند بعضی برسر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود را دگرگون نکرده ‏اند.

                                                                                                                                                                                                                 (سوره احزاب-آیه ٢٣)

اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم سلام مرا به آنها برسانید و بگویید خمینی در فکرتان بود. 
                                                                                                 حضرت امام خمینی (ره)

بی تردید یکی از روزهای ماندگار تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی، 26 مرداد سال 1369، سالروز ورود آزادگان سرافراز به آغوش میهن است.
آزادگان غیور ایران اسلامی در اوج مظلومیت سفیران انقلاب و مبلغان استقامت و ظلم ستیزی در دیار غربت بودند. ایشان دوران اسارت را به بستری برای خودسازی و تبلیغ انقلاب اسلامی تبدیل نمودند. در این بین نباید رنج ایثارگونه خانواده های معززشان در دوران فراق عزیزانشان را نادیده گرفت.

اینجانب ضمن تبریک سالروز ورود اسوه های شجاعت، مقاومت و یادگاران ارزشمند سال های سخت و غرورآفرین، خدمت مردم شریف به خصوص خانواده های 87 پرستوی شهرستان نقده، از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون آنان را مسالت دارم.

 

منوچهر شاکر/ فرماندار شهرستان نقده