سرپرست بخشداری مرکزی در نشست انتخاب نماینده دهیاران:

در مورد توسعه روستاها نگاه ویژه‌ای داریم و با همه توان در جهت توسعه همه جانبه مناطق روستایی تلاش خواهیم کرد

در مورد توسعه روستاها نگاه ویژه‌ای داریم و با همه توان در جهت توسعه همه جانبه مناطق روستایی تلاش خواهیم کرد

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، سهراب سروری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سرپرست بخشداری مرکزی در نشست انتخاب نماینده دهیاران گفت: در مورد توسعه روستاها نگاه ویژه‌ای داریم و با همه توان در جهت توسعه همه جانبه مناطق روستایی تلاش خود را مضاعف خواهیم کرد.

وی در ادامه افزود: دهیار نماینده دولت در روستا، عصاره ی رای مردم و پل ارتباطی میان دولت و مردم است، دهیاران می بایست با ایجاد وفاق و همدلی میان روستائیان زمینه توسعه و پیشرفت روستاها را فراهم نمایند و با بررسی و شناسائی، ظرفیت های نسبی روستاها را احصاء و برای اقدامات لازم به بخشداری اطلاع دهند.

سروری در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به بازدید های بعمل از ساختمان دهیاری روستاها در چند روز اخیر،  مواردی مشاهده شد که قابل قبول نیست، دهیاران در ساعات تعیین شده بصورت مستمر در محل کار خود حضور فعال داشته و در حفظ و نگهداری تجهیزات و ماشین آلات حوزه کاری خود جدی باشند.

سرپرست بخشداری مرکزی نقده ارتقاء وضعیت رفاهی و بهداشتی روستاها، شناسایی فرصت های مختلف اشتغال بر اساس ظرفیت های اقتصادی هر روستا را گام بزرگی در توسعه روستایی دانسته و خواستار ورود جدی دهیاران در این زمینه شد.

وی از دهیاران خواست تا با بررسی و انعکاس مشکلات و موانع موجود در روستاها، زمینه حل و فصل و ارائه راهکارهای لازم را فراهم سازند.

سروری در پایان سخنان خود گفت: قطعا بخشداری با تمام توان و ظرفیت خود در راستای حل و فصل مشکلات روستائیان و توسعه روستاها حرکت خواهد کرد و در صورت لزوم از ظرفیت فرمانداری و استانداری نیز بهره خواهیم برد.

در پایان این نشست پس از رای گیری، بهمن رستم نژاد با کسب اکثریت آرا بعنوان نماینده دهیاران بخش مرکزی انتخاب شد.