فرماندار شهرستان نقده در مراسم تجلیل از همکاران جانباز شاغل در فرمانداری:

اقدامات خصمانه آمریکا نشان از عجز و ناتوانی آنهاست/ مردم ایران ید واحد هستند و در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می کنند

اقدامات خصمانه آمریکا نشان از عجز و ناتوانی آنهاست/ مردم ایران ید واحد هستند و در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می کنند
به مناسبت میلاد باسعادت حضرت ابولفضل العباس(ع) و روز جانباز، مراسم تجلیل از همکاران جانباز شاغل در فرمانداری نقده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، بمناسبت میلاد با سعادت حضرت اباالفضل العباس(ع) و روز جانباز مراسم تجلیل از همکاران جانباز شاغل در فرمانداری این شهرستان برگزار شد. در این مراسم فرامرزی فرماندار شهرستان نقده، طی سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، میلاد امام حسین(ع)، حضرت ابالفضل العباس (ع) و امام زین العابدین(ع) تبریک گفت و با شاره به سالروز شهادت امیر سپهبد صیاد شیرازی افزود: امنیت امروز ما مرهون جانفشانی ها و ایثارگری های شهدا و جانبازان ماست و باید شکرگزار این نعمت بزرگ باشیم.

فرماندار شهرستان با اشاره به اقداماتی که در ایام تعطیلات نوروزی و همچنین در بارش های اخیر صورت گرفت، از تلاش های شبانه روزی همکاران فرمانداری و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تقدیر و تشکر نمود. وی با اشاره به شعار سال(رونق تولید) گفت: همه باید در راستای تحقق این شعار تلاش کنیم چرا که تنها راه برون رفت از مشکلات همچنانکه مقام معظم رهبری(مد) توصیه فرمودند توجه به تولید داخل و رونق آن است. در این راستا کارمندان فرمانداری باید تلاش بیشتری داشته باشند و با اشرافیت بر مسائل روز اجتماعی و سیاسی و همچنین در مسائل فنی در حیطه وظایف خود در راستای تحقق شعار سال عمل نمایند.

فرامرزی در مورد اقدام خصمانه آمریکا در خصوص تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آن را نشان از عجز و ناتوانی سردمداران آن در برابر مردم بزرگ ایران اسلامی دانست و اضافه کرد ما ملت ایران همه سپاهی هستیم، سپاه این نیروی ولایی و مردمی برخواسته از بطن مردم برای حفظ و حراست از مردم، انقلاب و دستاوردهای انقلاب اسلامی است. مردم ایران ید واحد هستند و در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می کنند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح از همکاران جانباز شاغل در فرمانداری تقدیر بعمل آمد.