نشست هم اندیشی و هم فکری و تبیین قوانین تبلیغات انتخابات در شهرستان نقده برگزار شد

نشست  هم اندیشی و هم فکری و تبیین قوانین تبلیغات انتخابات در شهرستان نقده برگزار شد
نشست هم اندیشی و هم فکری و تبیین قوانین تبلیغات انتخابات با حضور منوچهر شاکر فرماندار شهرستان، ائمه جمعه، اعضای شورای تأمین، اعضای هیئت های اجرایی و نظارت و نامزد های ششمین دوره انتخابات شورا های اسلامی شهر و روستا در محل سالن اجتماعات الغدیر نقده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، منوچهر شاکر فرماندار در این نشست بیان داشت: در آستانه انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار داریم و این رویداد از ابعاد و جهات مختلف از اهمیت خاصی برخوردار است و مورد تاکید مسوولان و بزرگان کشوری بخصوص مقام معظم رهبری(مد) بوده و ایشان مکررا به حضور حداکثری مردم و انتخاب فرد اصلح تاکید نمودند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: متاسفانه این دوره از انتخابات بدلیل شیوع ویروس منحوس کرونا متمایز از دوره های قبلی برگزار خواهد شد، چرا که هم سلامت جامعه و هم مشارکت حداکثری مدنظر نظام است.

 

شاکر در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: نامزدهای انتخابات با توجه به شرایط موجود ضمن رعایت قوانین و مقررات تبلیغاتی توجه ویژه ای نیز به رعایت پروتکل های بهداشتی داشته باشند. بدین منظور دستورالعمل های مربوطه آماده و تحویل نامزدها خواهد شد که انتظار داریم موارد کاملا رعایت گردد.

وی افزود: از این تریبون به همه کاندیداها توصیه می کنیم که از تحریک یکدیگر و بداخلاقی های سیاسی پرهیز نموده و با رعایت اخلاق برای اثبات خود دیگران را نفی نکنند. همچنین منافع ملی و منطقه ای را به منافع گروهی، جناحی و شخصی ترجیح دهند.

فرماندار شهرستان خاطر نشان کرد: تمامی روند اجرایی انتخابات علی الخصوص شیوه تبلیغات توسط کمیته های مختلف رصد شده و شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات و جرایم انتخاباتی توسط دادستانی تشکیل گردیده و در صورت تخلف با متخلفین برخورد قاطع و قانونی بعمل خواهد آمد.

منوچهر شاکر در پایان گفت: امیدواریم با ایجاد نشاط سیاسی و اتخاذ تدابیر هوشمندانه شاهد انتخاباتی باشکوه و سالم باشیم. بدون تردید مردم بزرگوار همچون گذشته با حضور حداکثری خود تمامی توطئه های دشمنان و بدخواهان کشور را نقش بر آب خواهند کرد.