پیام سرپرست فرمانداری نقده بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

شاکر سرپرست فرمانداری نقده با صدور پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، منوچهر شاکر سرپرست فرمانداری شهرستان با صدور پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به این قشر تلاشگر و فرهیخته تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسائلی است که در آن نهاد می گذرد.
مقام معظم رهبری(مد)

عصر حاضر، عصر ارتباطات و تعاملات گسترده جهانیان بوده و بی تردید حیاط اجتماعی هر سازمانی نیازمند تعامل با محیط برون سازمانی و شناخت افکار عمومی است. روابط ‌عمومی هر سازمانی به عنوان خط مقدم ارتباط با آحاد جامعه، نقش خطیر و بی‌بدیلی را در امر تحکیم و توسعه ارتباطات میان نهادها و سرمایه‌های اجتماعی ایفاگر بوده و خواهند بود. روابط عمومی امروزه هنر، علم و قلب تپنده سازمان است که در تصمیم سازی برای مدیران نقش تعیین کننده ایفا می نمایند.

روابط عمومی، به عنوان آینه تمام نمای یک سازمان، رسالت خطیری را در انعکاس عملکرد و شفاف سازی مسایل در ارتباط با رسانه ها و مردم جامعه بر عهده دارد. هیچ سازمانی بدون داشتن روابط عمومی پویا و خلاق نمی تواند ارتباط مناسبی با بیرون سازمان داشته باشد. روابط عمومی در مواجهه با بیرون سازمان وکیل مدافع سازمان و در مواجهه با مدیریت سازمان مدعی العموم است.
 
اینجانب فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی که تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است را به تمامی دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
انشاا... در فرصتی مناسب از خدمات مسوولین محترم روابط عمومی ادارات شهرستان به نحو شایسته تجلیل و تقدیر بعمل خواهیم آورد.