پیام فرماندار شهرستان نقده به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر رحمت و هفته وحدت

پیام فرماندار شهرستان نقده به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر رحمت و هفته وحدت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، منوچهر شاکر فرماندار شهرستان نقده، با صدور پیامی سالروز ولادت با سعادت پیامبر خاتم، حضرت محمد مصطفی(ص) و سلاله پاکش امام جعفر صادق(ع) و آغاز هفته وحدت را به عموم مسلمانان تبریک گفتند.
متن کامل پیام به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم
«إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَةٌ فَأَصْلِحُوا بَیْنَ أَخَوَیْکُمْ وَاتَّقُوا اللَّـهَ لَعَلَّکُمْ تُرْحَمُونَ«
به حقیقت مؤمنان همه برادر یکدیگرند پس همیشه بین برادران ایمانی خود صلح دهید و خداترس و پرهیزکار باشید، باشد که مورد لطف و رحمت الهی گردید.

«سوره حجرات، آیه 10»


نامگذاری ۱۲ الی ۱۷ ربیع الاول به نام هفته وحدت که برخواسته از اندیشه های وحدت آفرین معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) است، تجلی گر وحدت و یکدلی امت اسلام در برابر کفر و استکبار جهانی است.
وحدت و برادری یکی از پیام های پیامبر مهربانی و رحمت، حضرت محمد(ص) به استناد آیات قرآن کریم و در استمرار رسالت انبیای پیشین الهی و با شعار توحید برای جوامع بشری بود. در عصر حاضر در مقابل توطئه ها و اهانت های دشمنان و استعمارگران، وحدت، قوی ترین عامل توانمندسازی و اقتدار امت اسلامی است که بواسطه این وحدت نقشه های شوم دشمنان خنثی خواهد شد.
اینجانب میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، حضرت محمد مصطفی(ص) و ولادت با سعادت سلاله پاکش، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق(ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را به عموم مسلمانان جهان به ویژه مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان نقده تبریک عرض نمایم. امید آن دارم مردم ایران زمین زیر پرچم وحدت آفرین اسلام ناب محمدی(ص)، در قالب امت واحده حرکت کرده و ایران اسلامی را در پرتو رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب اسلامی(مد) به نمادی از وحدت تبدیل کنیم و در سایه این وحدت به پیشرفت و تعالی بیشتر دست یابیم.


منوچهر شاکر/ فرماندار شهرستان نقده