سلیمان صابر بعنوان شهردار جدید شهر نقده منصوب شد

سلیمان صابر بعنوان شهردار جدید شهر نقده منصوب شد
صبح امروز آئین تکریم از مهدی ثروت و معارفه سلیمان صابر بعنوان شهردار جدید شهر نقده با حضور منوچهر شاکر فرماندار شهرستان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و سرپرست بخشدار مرکزی نقده، مدیران کل دفتر امور شهری، منابع طبیعی و بحران استان آذربایجان غربی، ائمه جمعه، اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان در محل تالار جردن نقده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرماندار شهرستان در این مراسم طی سخنانی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار و تقدیر از خدمات شهردار سابق و اظهار خشنودی از حسن تدبیر اعضای شورای شهر و انتخاب  شهردار جدید نقده عنوان داشت: شهردار جدید از بدنه شهرداری است و اشرافیت کامل به امورات شهرداری و  برنامه ریزی شهری دارد ودر طول سه ماه سرپرستی شهرداری در ارائه خدمات به شهروندان موفق عمل کرده است.

شاکر در ادامه سخنان خود گفت: شهرداری پیشگام خدمات شهری و تابلوی همکاری و تعامل حاکمیت با مردم است از این رو مجموعه شهرداری میبایست با تمام توان و ظرفیت در جهت توسعه و توازن در خدمات شهری و بصورت عدالت محور در جهت تامین منافع قانونی عموم مردم عمل نموده و در مأموریت خود عدالت در خدمات شهری و رضایت مندی مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: شهردار در عین تعامل با مردم، ادارات و نهاد ها، می بایست جرأت نه گفتن به درخواست های غیرقانونی و مشکل ساز را داشته باشد و همواره در انجام امورات بر اساس مُر قانون عمل نماید، تمامی ساخت و سازها باید با نظارت کامل برابر طرح تفضیلی و با لحاظ طرح جامع شهری صورت پذیرد و از ساخت سازهای غیرمجاز، قبل از احداث جلوگیری شود.

فرماندار شهرستان در ادامه سخنان خود سرمایه گذاری و ایجاد منابع درآمدی پایدار را بمنظور ارائه خدمات مناسب از دیگر وظایف شهرداری دانست و افزود: درآمد شهرداری ها نباید وابسته به اخذ جرائم در کمیسیون های مختلف باشد.
وی در پایان سخنان خود عنوان داشت: قطعاً باهمکاری و تعامل تمامی مسئولین شهرستان شاهد توسعه و آبادانی در شهرستان خواهیم بود.

مدیرکل دفتر امور شهری، ائمه جمعه اهل تشیع و تسنن نقده، رییس شورای شهر و شهردار جدید نقده از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.

در پایان مراسم با تقدیر از خدمات 5 ساله مهدی ثروت، با حکم استاندار آذربایجان غربی سلیمان صابر بعنوان شهردار جدید نقده منصوب شد.