فرماندار شهرستان نقده طی پیامی از مردم شریف شهرستان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت بعمل آورد

فرماندار شهرستان نقده طی پیامی از مردم شریف شهرستان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت بعمل آورد

فرامرزی فرماندار شهرستان نقده، با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس از همه اقشار مختلف مردم ایران اسلامی بخصوص شهرستان شهید پرور نقده دعوت نمود تا با شرکت در راهپیمایی دشمن شکن روز جهانی قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف اعلام دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، در این پیام آمده است:

 

«من در طی سالیان دراز، خطر اسرائیل غاصب را گوشزد مسلمین نمودم، که اکنون این روزها به حملات وحشیانه خود به برادران و خواهران فلسطینی شدت بخشیده است و به ویژه در جنوب لبنان به قصد نابودی مبارزان فلسطینی، پیاپی خانه و کاشانه ایشان را بمباران می‏کند. من از عموم مسلمانان جهان و دولتهای اسلامی می‏ خواهم که برای کوتاه کردن دست این غاصب و پشتیبانان آن به هم بپیوندند. و جمیع مسلمانان جهان را دعوت می‏ کنم آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را که از ایام قدر است و می ‏تواند تعیین‏ کننده سرنوشت مردم فلسطین نیز باشد، به عنوان «روز قدس» انتخاب و طی مراسمی همبستگی بین المللی مسلمانان را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان اعلام نمایند. از خداوند متعال پیروزی مسلمانان را بر اهل کفر خواستارم‏.» (صحیفه امام(ره)، ج‏9، ص: 267)


تردیدی نیست که تعیین جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس از سوی حضرت امام خمینی (ره) را باید به عنوان نقطه عطفی در رهبری حکیمانه آن پیرفرزانه در جهان اسلام و میراث ماندگاری از ایشان قلمداد نمود. فلسطین پاره ‌تن پیکره واحد امت اسلامی در جهان امروز است. واقعه شوم تشکیل رژیم نامشروع اسراییل بیش از نیم قرن است که همچون جراحتی چرکین بر قلب تپنده امت اسلام وارد آمده است و با غفلت مجامع جهانی بیرحمانه مردم مظلوم را به خاک و خون می کشد.

با در نظر داشتن شرایط موجود جهان امروز امت بزرگ ایران اسلامی و بخصوص مردم همیشه در صحنه شهرستان نقده، با درک عمیق این شرایط همانند دیگر مردم ظلم ستیز دنیا، بار دیگر با گام های پولادین در این راهپیمایی و سیل خروشان مردمی حضور خواهند داشت و عزم راسخ خود را در پایبندی به آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری(مد) به منصه ظهور خواهد گذاشت و با فریادهای مستحکم مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل، آزادی قدس شریف را از چنگال خونین سفاکان جنایتکار سر خواهد داد. همین فریادها و حضور چند صد میلیونی مردم جهان است که باعث شده برگزاری روز جهانی قدس به عنوان یکی از چالشهای مهم در پیش روی جهان استکبار و مستکبران بصورت پنهان و دولت غاصب رژیم صهیونیستی به صورت آشکارا باشد.

این جانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما مردم شریف در این ماه مبارک و ادای مراتب شکرگذاری به درگاه احدیت برای نزول این موهبت و رحمت عظیم و تسلیت پیشاپیش ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره)، به نوبه خود از شما آحاد مردم همیشه در صحنه دعوت می کنم با بزرگداشت این روز الهی، خشم و نفرت خود از مستکبرین و دولتهای جنایتکار را با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بر سر متجاوزین بر حقوق مظلومین خالی نمایید و امید را در دل مردمان مظلوم فلسطین اشغالی زنده نگهدارید.