فرماندار نقده:

باید با برنامه ریزی و راهکار منطقی در جهت پاسخگویی به مطالبات شهروندان گام برداریم

باید با برنامه ریزی و راهکار منطقی در جهت پاسخگویی به مطالبات شهروندان گام برداریم
ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره مرتضی فرامرزی فرماندار نقده بهمراه رضوی سرپرست شرکت آب فاضلاب استان آذربایجان غربی با مردم شریف شهرستان نقده برگزار شد

ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره مرتضی فرامرزی فرماندار نقده بهمراه رضوی سرپرست شرکت آب فاضلاب استان آذربایجان غربی با مردم شریف شهرستان نقده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این دیدار که با حضور سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان، بخشداران، دهیاران و جمعی از مردم شریف شهرستان صورت گرفت، پس از شنیدن مسائل، مشکلات و درخواست های مردم شریف شهرستان، بخشداران، دهیاران و مسئولین حاضر در جلسه اظهار داشت: باید با برنامه ریزی و راهکار منطقی در جهت پاسخگویی به مطالبات شهروندان گام برداریم.

وی در ادامه سخنان خود در زمینه تأمین آب شرب دانشگاه آزاد اسلامی، مجتمع در حال احداث خودرویی، تالارها و همچنین مزار مطهر شهداء، از سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان خواست تا اقدامات لازم بمنظور ارائه خدمات مطلوب را فراهم نمایند.

رضوی سرپرست شرکت آب فاضلاب استان نیز در این جلسه عنوان کرد: از حدود 1900 روستای بالای 20 خانوار در سطح استان نزدیک به 55 روستا فاقد آب شرب هستند. خوشبختانه در شهرستان نقده تمامی روستاهای بالای 20 خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار هستند.     

رضوی در ادامه افزود: حدود 2 کیلومتر نیاز به شبکه آبرسانی بمنظور تأمین آب شرب دانشگاه آزاد اسلامی، تالارها و مجتمع خودرویی نیاز است و در صورت تأمین هزینه ها هیچ مشکلی برای تأمین آب شرب در این مسیر وجود ندارد و به درخواست فرماندار شهرستان این هزینه ها با حداکثر تخفیف محاسبه خواهد شد.