در جلسه کمیته امنیتی و انتظامی حفاظت آزمون سراسری در شهرستان، عنوان شد:

تمامی ارگان های دست اندرکار با جدیت تمام در تلاشند تا داوطلبین با آرامش کامل در این آزمون شرکت نمایند

تمامی ارگان های دست اندرکار با جدیت تمام در تلاشند تا داوطلبین با آرامش کامل در این آزمون شرکت نمایند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، جلسه کمیته امنیتی برگزاری آزمون سراسری در شهرستان نقده به ریاست منوچهر شاکر فرماندار شهرستان برگزار شد.
فرماندار نقده در این جلسه ابراز داشت: برگزاری آزمون سراسری امسال حساسیت خاصی را می طلبد و تمامی ارگان های دست اندر کار با جدیت تمام در تلاشند تا داوطلبین با اطمنیان خاطر و آرامش در این آزمون شرکت کنند. برنامه ریزی های کامل و همه جانبه ای صورت گرفته و در حال انجام فرایندهای مرتبط و کارهای نهایی هستیم.
شاکر در ادامه گفت: همچون جلسات قبل تاکید می کنم اولویت حفظ سلامت داوطلبین، رعایت پروتکل های بهداشتی و آرامش داوطلبین است.
وی با اشاره به آمادگی عوامل بهداشتی برای نظارت بر مسائل مرتبط، افزود: حضور تیم پزشکی در محل آزمون، نظارت بر چگونگی ضدعفونی محل آزمون قبل و بعد از آزمون، نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از وظایف این عوامل خواهد بود.

فرماندار شهرستان نقده از آمادگی کامل دانشگاه های آزاد اسلامی و پیام نور شهرستان بعنوان متولیان برگزاری آزمون سراسری خبر داد و گفت انشاا... امسال بتوانیم آزمون را با شرایط خوب برگزار کرده و شاهد موفقیت فرزندان این دیار در این عرصه باشیم.
وی از خانواده های داوطلبین نیز خواست به شایعات توجه نکرده و حدالامکان از تجمع در مقابل حوزه های برگزاری آزمون خودداری نمایند.

بزودی جزئیات کامل نحوه برگزاری آزمون و تصمیمات اخذ شده در این به اطلاع همشهریان محترم خواهد رسید.