پیام تشکر فرماندار شهرستان نقده از حضور حداکثری مردم در راهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن

پیام تشکر فرماندار شهرستان نقده از حضور حداکثری مردم در راهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرامرزی، فرماندار شهرستان با صدور پیامی از حضور حداکثری مردم شهید پرور شهرستان نقده تقدیر و تشکر کرد.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شهید پرور شهرستان نقده

درود خدا بر ارواح پاک شهیدان اسلام، انقلاب اسلامی، امام شهیدان و شما مردم غیور، شهید پرور، همیشه در صحنه و زمان شناس که امروز هم نوا با سراسر ایران اسلامی بار دیگر آمدید و با آرمان های امام راحل تجدید بیعت کردید و با لبیک به فرمان ولی امر مسلمین جهان بار دیگر حماسه ای پر شور رقم زدید و دشمنان اسلام و مسلمین جهان را ناکام و ناامید ساختید.

شما مردم قدرشناس دیار هفتصد شهید با این حضور حداکثری به جهانیان ثابت کردید ایران و ایرانی در راستای حفظ نظام و آرمان های خود با کسی تعارف ندارد و با عهدی که با معمار کبیر انقلاب اسلامی بسته است، پایبند است.

جشن 22 بهمن امسال نیز به کوری دشمنان جمهوری اسلامی ایران پرشورتر از گذشته و سالیان قبل برگزار شد و این حضور حداکثری وظیفه ما مسئولین را در خدمت گذاری سنگین تر از گذشته خواهد کرد و نویدی برای ساخت آینده ای بهتر برای میهن اسلامیمان خواهد بود.

اینجانب به نوبه خود از تمامی مردم فهیم و انقلابی شهرستان به ویژه خانواده معظم و معزز شهدا، ایثارگران، جانبازان، روحانیون، فرهنگیان، دانشگاهیان، دانشجویان و دانش آموزان، کسبه و بازاریان، کشاورزان، دامداران، کارگران، کارمندان، بسیجیان، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، دهیاران و شوراهای شهر روستا تشکر و قدردانی می نمایم.