در دیدار با جمعی از معلولین شهرستان عنوان شد:

با تمام توان در تلاش برای خدمات رسانی مطلوب به جامعه معلولین هستیم

با تمام توان در تلاش برای خدمات رسانی مطلوب به جامعه معلولین هستیم


صبح امروز بمنظور گرامیداشت روز معلولین فرماندار شهرستان با حضور در بهزیستی نقده با جمعی از معلولین شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، منوچهر شاکر فرماندار شهرستان در این دیدار طی سخنانی ضمن تبریک روز معلولین اظهار داشت: روز جهانی معلولین فرصتی برای ارج نهادن به توانمندی های این عزیزان است، باور و یقین دارم که معلولیت محدودیت نیست چرا که معلولین سرافرازانه در عرصه های گوناگون اجتماع ایفای نقش می نمایند.

وی افزود: با تمام توان و ظرفیت باید به دنبال خدمات رسانی مناسب به معلولین باشیم  و در این راستا همه ادارات شهرستان موظفند پیگیری های لازم برای اجرایی شدن قوانین مصوب حمایتی در راستای ایجاد برابری فرصت های اجتماعی به عنوان مطالبه به حق جامعه معلولین برنامه ریزی و تلاش نمایند.

شاکر در پایان سخنان خود گفت: وظیفه خود می دانم که مشکلات جامعه معلولین شهرستان را با جدیت پیگیری و در حد توان  در جهت رفع آن تلاش نمایم .

 در ادامه جلسه خانم مرادی رئیس اداره بهزیستی شهرستان گزارشی از مجموعه اقدامات و فعالیت های صورت گرفته اداره متبوع خود را در خصوص مسائل مشکلات معلولین ارائه داد و پیشنهادهایی برای خدمات رسانی بهتر به این عزیزان عنوان کرد.

در ادامه جلسه هر یک از معلولین شهرستان نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در حضور فرماندار شهرستان مطرح کردند، فرماندار شهرستان نیز قول مساعد داد که در حد توان از تمام ظرفیت فرمانداری و دستگاه های اجرایی شهرستان در جهت رفع مشکلات این عزیزان تلاش خواهد کرد.

در این مراسم با پیشنهاد رئیس اداره بهزیستی، فرماندار شهرستان طی حکمی خانم مژگان گلدوست و آقای جاوید حسینی را بعنوان مشاور فرماندار در امور معلولین شهرستان منصوب کرد.

در پایان مراسم با اهداء لوح و هدایایی از جمله60 عدد کارت هدیه، 9 دستگاه ویلچر،7 تخته تشک و 7 دستگاه سمعک از جمعی از معلولین شهرستان تقدیر و قدردانی بعمل آمد.