پیام فرماندار شهرستان نقده در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

پیام فرماندار شهرستان نقده در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

مرتضی فرامرزی با صدور پیامی ترور ناجوانمردانه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را محکوم و شهادت ایشان را تبریک و تسلیت گفت.
در متن این پیام آمده است:


بسم رب‌الشهداء والصدیقین
قال تعالی : و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون.

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

از میان مؤمنان مردانى‏ اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در [همین] انتظارند و [هرگز عقیده خود را] تبدیل نکردند (۲۳،احزاب)

ایران اسلامی همیشه در معرض ترورهای جنایتکارانه استکبار جهانی بوده است. جنایتکارانی که توانایی رویارویی مستقیم با مردمان غیور ایران اسلامی را نداشته و ندارند و با ترسی که دارند ترور را سرلوحه کارشان قرار می دهند. در طی سال های سال مردان مردی در معرض ترور قرار گرفته بودند که لیاقتشان جز شهادت در راه خدا نبود. این بار نیز مردی از زمینیان آسمانی شد که همواره آرزوی شهادت داشت. مردی که حتی نامش لرزه بر اندام دشمنان اسلام و ایران اسلامی می انداخت. 


سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی عمرش را در راه اعتلای اسلام و نظام اسلامی گذراند و برای آرامش و امنیت ایران اسلامی هرگز آرام نگرفت. تاریخ جهان، این سردار بزرگ را هرگز فراموش نخواهد کرد ولی مستکبران و جنایتکاران جهان بدانند با چنین ترورهایی چهره خونخوار و جناتکار خود را برای مردم آزاده دنیا بیش از پیش آشکار نمودند. بی تردید مبارزه با نفاق و کفر و استکبار با عزمی راسخ تر از گذشته ادامه خواهد یافت چرا که جوانان این دیار راه اسلام و شهیدان را پی خواهند گرفت و همانطور که فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مد) مطرح فرمودند: دشمنان باید منتظر انتقام سختی باشند.


اینجانب با دلی پر از اندوه شهادت جانسوز سردار دل ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی را محضر امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری(مد)، مردم سربلند و شهیدپرور ایران اسلامی و بویژه خانواده داغدار ایشان تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آن مجاهد فی سبیل ا... علو درجات را آرزومندم. 

مرتضی فرامرزی
فرماندار شهرستان نقده
13 دی ماه 1398