فرماندار نقده در دیدار با کارکنان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان:

لازمه پیشرفت و تعالی هر جامعه ای مطالعه و ترویج فرهنگ کتاب خوانی است

لازمه پیشرفت و تعالی هر جامعه ای مطالعه و ترویج فرهنگ کتاب خوانی است
بمناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار رئیس و کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان با حضور در فرمانداری با فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، بمناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار رئیس و کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان با حضور در فرمانداری با فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

منوچهر شاکر فرماندار شهرستان در این دیدار با اشاره به  اهمیت کتاب و کتابخوانی اظهار داشت: لازمه پیشرفت و تعالی هر جامعه ای مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی است و باید با ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تمام تلاش خود را بکار بندیم تا سرانه مطالعه را افزایش و کتابخوانی را درمیان عموم مردم نهادینه کنیم.

شاکر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به اینکه کتاب و کتابخوانی ابزار توسعه علم و فرهنگ است و داشتن کتابخانه عمومی از شاخص‌های فرهنگی هر شهرستان است، وظیفه داریم در تجهیز کتابخانه ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی و افزایش سرانه آن تلاش کنیم.

بیرامی نیا رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان نیز در این دیدارگزارشی از مسائل و مشکلات و عملکرد کتابخانه های عمومی شهرستان ارائه داد.

در پایان این دیدار با اهداء لوح و هدایایی از رئیس و کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان تجلیل و قدردانی شد.