آئین معارفه دادستان عمومی و انقلاب، شهرستان نقده برگزار شد

آئین معارفه دادستان عمومی و انقلاب، شهرستان نقده برگزار شد
صبح امروز آئین معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، با حضور مرتضی فرامرزی فرماندار نقده، گروسی مدیرکل دادگستری استان آذربایجان غربی، حبیبی دادستان مرکز استان، ائمه جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان، در محل سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی نقده تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، مرتضی فرامرزی فرماندار شهرستان در این جلسه عنوان کرد: شهرستان نقده با تقدیم 700 شهید، 1200 جانباز و حدود 91 نفر آزاده، جزء شهرستان هایی است که در بحث ایثار، مقاومت و پایداری در سطح کشور و استان درخشیده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خدمات رسانی بهینه به مردم نیازمند سازکارهایی است که قدم اول آن ایجاد امنیت و آرامش برای افراد جامعه است، خوشبختانه در این زمینه تمامی نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی، قوه قضائیه و مردم، نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند و پیشرفت کشور با وجود تحریم های ظالمانه جهان استکبار در سایه همین امنیت است.

فرامرزی افزود: در برخورد با ناهنجاری ها و در راستای تحقق حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع و حجاب و عفاف، با تعامل، همکاری و همدلی تمامی دستگاه های اجرایی، ائمه جمعه و دادگستری تلاش کرده ایم هر آنچه که قانون بر آن تأکید کرده است، عمل نمائیم.

رئیس شورای تأمین شهرستان در پایان سخنان خود گفت: همه مسئولین حوزه شهرستان با انسجام، دست به دست هم و با تعامل و همدلی و حول محور قانون، این شهرستان را در مسیر توسعه پیش خواهیم برد.

مدیرکل دادستری استان، امام جمعه نقده و رئیس دادگستری شهرستان از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.
در پایان مراسم سید محمد پاشایی با حکم مدیرکل دادگستری استان آذربایجان غربی، بعنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نقده منصوب گردید.