پیام تقدیر فرماندار نقده از مردم شریف شهرستان به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی در عزاداری های دهه اول محرم

پیام تقدیر فرماندار نقده از مردم شریف شهرستان به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی در عزاداری های دهه اول محرم

منوچهر شاکر فرماندار شهرستان نقده با صدور پیامی ضمن تسلیت ایام محرم، از مردم شریف و فهیم شهرستان به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در عزاداری‌های حسینی قدردانی کرد.
در متن این پیام آمده است:
بی تردید تلاش مستمر در راستای توسعه شاخص های حوزه سلامت و مقابله با شیوع ویروس کرونا و مدیریت آن نیازمند همکاری همه نهادها و دستگاه های اجرایی است و کنترل کامل این ویروس جز با مشارکت آحاد مردم در رعایت دستورالعمل های بهداشتی امکان پذیر نخواهد بود.
محرم امسال در حالی از راه رسید که کشور عزیزمان در مواجهه با بیماری کرونا شرایط ویژه ای را تجربه می کرد. عزاداری برای حضرت سیدالشهدا(ع) جزء مولفه‌های هویتی ایرانیان است و  جامعه ما نیازمند این عزاداری هاست. خوشبختانه امسال عزاداری های حضرت سیدالشهدا(ع) با شور همیشگی و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید. 
اینجانب ضمن آرزوی قبولی عزاداری های دهه اول محرم، بدینوسیله از مردم شهید پرور، فهیم و شریف شهرستان بدلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری همه جانبه با کمیته شهرستانی مدیریت بیماری کرونا و همچنین از تلاش تمامی دست اندرکاران کمیته شهرستانی مدیریت کرونا تقدیر و تشکر می نمایم. امید آن دارم با عنایت حق تعالی در سریعترین زمان ممکن این ویروس منحوس در کل جهان  از بین رود.

منوچهر شاکر 
فرماندار شهرستان نقده