فرامرزی در دومین جلسه طرح پوشش وقایع حیاتی چهارگانه شهرستان:

در بحث ثبت وقایع چهارگانه، باید آمار و اطلاعات آنلاین و دقیق باشد/ اعتبار لازم برای غسالخانه برادران اهل سنت تصویب شده و مشکل آنها بزودی حل خواهد شد.

در بحث ثبت وقایع چهارگانه، باید آمار و اطلاعات آنلاین و دقیق باشد/ اعتبار لازم برای غسالخانه برادران اهل سنت تصویب شده و مشکل آنها بزودی حل خواهد شد.
دومین جلسه پیگیری طرح پوشش وقایع حیاتی چهارگانه(تولد، مرگ، ازدواج و طلاق)، به ریاست فرماندار و در محل اداره ثبت حوال شهرستان نقده برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن تبریک هفته ثبت احوال عنوان کرد: در رابطه با ثبت وقایع چهارگانه، شبکه بهداشت و خانه های بهداشت در حوزه های روستایی و سایر ادارات زیربط همکاری خوبی داشته اند.
فرامرزی گفت: در این رابطه باید آمار و اطلاعات آنلاین و دقیق باشد تا کشور در تصمیم سازی و تصمیم گیری های خرد و کلان دچار مشکل نشود، میبایست نظارت داشته باشیم تا از ارائه آمارهای صوری جلوگیری شود.
 وی افزود: جای خوشحالی است که نظام مقدس جمهوری اسلامی در دو بحث هویت و تابعیت فعال است و در این رابطه عملکرد بسیار خوبی داشته است. ضروریست در بحث تابعیت و هویت اتباع خارجی بسیار دقیق و حساس بود تا راه هر گونه سوء استفاده بسته شود.
فرامرزی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در بحث ساماندهی آرامستان ها، شهرداری نقده اقدامات خوبی انجام داده است و اعتبار لازم برای غسالخانه برادران اهل سنت تصویب شده و مشکل آنها بزودی حل خواهد شد. 
در این جلسه هاشم پور رئیس اداره ثبت احوال شهرستان نیز گزارشی از عملکرد 9 ماهه سال 97 در حوزه کاری خود را ارائه داد.
گفتنی است در حاشیه این جلسه فرماندار شهرستان از نزدیک با کارکنان این اداره دیدار و هفته ثبت احوال را تبریک گفت.