جلسه ستاد مدیریت و پیشگیری از بیماری کرونا، به ریاست منوچهر شاکر سرپرست فرمانداری شهرستان نقده برگزار شد

چهاردهمین جلسه ستاد شهرستانی مدیریت و پیشگیری از بیماری کرونا نقده، به ریاست منوچهر شاکر سرپرست فرمانداری، با محوریت بررسی و ارزیابی آخرین وضعیت شهرستان در خصوص اقدامات انجام شده در مبارزه با این ویروس و برنامه ریزی برای اقدامات پیش رو، در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، منوچهر شاکر در این جلسه ضمن تقدیر از تمامی نهادها و دستگاه های اجرایی، ایثار و فداکاری کادر درمان و مساعدت خیرین شهرستان اظهار داشت: ایثار و از خود گذشتگی کادر بهداشت و درمان که در خط مقدم مبارزه با این بیماری منحوس قرار دارند و در این مدت وظایف خود را در شرایط سخت و کمبود امکانات به نحو مطلوب انجام داده اند، شایسته تقدیر و سپاسگزاری است.

شاکر در ادامه سخنان خود گفت: ویروس کرونا یک موضوع جهانی است که همه دنیا را از جوانب مختلف تحت الشعاع قرار داده، خوشبختانه با هدایت داهیانه مقام معظم رهبری(مد) و درایت و مدیریت تمامی دست اندرکاران و مدیران کشوری و استانی و علی رغم تحریم های ظالمانه و شرایط خاص اقتصادی کشور، جمهوری اسلامی در مقایسه با سایر کشورها توانسته با همراهی و همکاری مردم عزیز و اقدامات مقابله ای مناسب  این بیماری را به خوبی مدیریت کند. حقا مردم در این عرصه نیز همانند دیگر عرصه ها خوب درخشیدند.

وی درخصوص بازارهای هفتگی شهرستان نیز عنوان کرد: موضوع بازگشایی بازارهای دواب شهرستان(نقده و محمدیار) با رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت مصوبه شهرستانی به ستاد استانی جهت بررسی، پیشنهاد ارائه خواهد شد.

عبدلی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز در این جلسه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در مدیریت و مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان ارائه داد.