فرماندار نقده در جلسه نشست دهیاران بخش های مرکزی و محمدیار:

فلسفه و مکتب امام حسین(ع) متعلق به تمامی آزاد مردان و ظلم ستیزان جهان است و دهیاران در راستای ترویج این فرهنگ در حوزه کاری خود تلاش نمایند

فلسفه و مکتب امام حسین(ع) متعلق به تمامی آزاد مردان و ظلم ستیزان جهان است و دهیاران در راستای ترویج این فرهنگ در حوزه کاری خود تلاش نمایند
سومین نشست دهیاران بخش های مرکزی و محمدیار شهرستان، به ریاست فرامرزی فرماندار نقده و با حضور بخشداران و دهیاران بخش های مرکزی و محمدیار، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، در این جلسه مرتضی فرامرزی فرماندار شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: فلسفه، راه و مکتب امام حسین(ع) متعلق به مذهب و یا گروه خاصی نیست بلکه متعلق به تمامی آزادمردان و ظلم ستیزان جهان است و دهیاران نیز در راستای ترویج این فرهنگ در حوزه کاری خود تلاش نمایند.

وی در ادامه گفت: با توجه به فرارسیدن آخرین روزهای فصل کاری، دهیاران با هماهنگی بخشداران نسبت به اتمام کارهای عمرانی روستاها در مدت باقی مانده با تمام توان تلاش نمایند.

فرامرزی افزود: طبق آمار ارائه شده در بحث بهسازی روستاها در حوزه استان آذربایجان غربی خوشبختانه شهرستان نقده جزء شهرستان های برتر استان است و این امر با تلاش بخشداران، دهیاران و دیگر مسئولین شهرستان محقق شده است. کار دهیاری با توجه به امکانات و منابع محدود همت و تلاش مضاعفی را می طلبد، دهیاران باید در اظهار نظرهای خود در مسائل مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و... در چهارچوب قوانین و مقررات رضایت پروردگار و عامه مردم را در نظر بگیرند و نباید سلایق شخصی در آن دخیل باشد. 

فرماندار شهرستان در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به نزدیک شدن به ایام انتخابات اظهار داشت: دهیاران باید در این ایام استقلال فکری، استقلال جایگاه خود را حفظ کنند و ضمن بی طرفی و قانون مداری، زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم نمایند.