در پنجمین روز از ایام ا... دهه مبارک فجر صورت گرفت:

مراسم گرامی داشت دهه مبارک فجر با حضور فرامرزی فرماندار شهرستان، فرمانده سپاه پاسداران، مسئولین ادارات و جمعی از مردم روستای دایماب در محل مسجد این روستا برگزار شد

مراسم گرامی داشت دهه مبارک فجر با حضور فرامرزی فرماندار شهرستان، فرمانده سپاه پاسداران، مسئولین ادارات و جمعی از مردم روستای دایماب در محل مسجد این روستا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این مراسم سخنانی را ایراد کرد. وی در ابتدا ضمن تسلیت ایام فاطمیه(س) و تبریک ایام خجسته دهه مبارک فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد: ملت ایران با انقلاب اسلامی، استقلال طلبی و استکبار ستیزی خود را به جهانیان نشان داد.
وی اضافه کرد: امروز می خواهیم یاد و خاطره بزرگ مردی را گرامی بداریم که نه زَر داشت نه زور و نه سلاح، ولی زَر و زورش توکل به خدا، سلاحش ایمان و قدرتش برگرفته از نیت پاکش بود که از درگاه خداوند متعال سرچشمه می گرفت و با اراده پولادین، استوار و ثابت قدم در مقابل ظلم ایستاد، 15 سال تبعید در کشورهای مختلف را تحمل کرد؛ ولی یک لحضه از آرمان های خود عقب نشینی نکرد. پس از سال ها مبارزه و تبعید توانست انقلاب اسلامی ایران را با یاری مردم به پیروزی برساند. لذا ما این تفکر را جشن می گیریم، تفکری که به ما ایده آزاد اندیشی داد و آموخت که در مقابل ظلم و بی عدالتی مقاومت کنیم و باید این را بخاطر داشته باشیم که مردان بزرگی خون خود را تقدیم کردند تا این تفکر، امروز در جامعه نهادینه شود.
 فرماندار شهرستان در ادامه گفت: امام خمینی(ره) کشوری را فتح نکرد بلکه قلبها را فتح کرده بود و توانست پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در قلبها جای دهد. شخصی که با شخصیت کاریزماتیک خود تمامی ابر قدرت های جهان را به زانو درآورد. همه ما باید در تفکر، فکر، ثابت قدمی و خدایی بودن، امام خمینی(ره) را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.
 فرامرزی افزود: انقلاب اسلامی برای ما عزت، آزادی، استقلال و اعتماد به نفس را به ارمغان آورد و به برکت این انقلاب، در حال حاضر هیچ قدرتی نمی تواند در مسائل داخلی و خارجی کشورمان مداخله کند و این افتخار بزرگی است.
فرامرزی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در دهه فجر امسال حدود 250 ویژه برنامه در زمینه های مختلف فرهنگی، هنری، یادواره شهداء، برگزاری نمایشگاه های کتاب و عکس و... در حال برگزاریست. وی افزود: 33 طرح و پروژه نیز، با هزینه ای بالغ بر 350 میلیارد ریال در دهه فجر امسال، در حال افتتاح و کلنگ زنی است.
فرماندار شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: باید توجه داشته باشیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی در شرایطی در حال پیشرفت است و خدمات لازم برای آحاد مردم را فراهم می نماید که جهان استکبار و در رأس آن آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی، به طریق و انهار مختلف، در حال مانع تراشی برای نظام و ملت ایران هستند.
آنها قصد داشتند داعش را وارد ایران کنند تا با خرابکاری و عملیات های تروریستی کشور را ناامن جلوه دهند، ولی در سایه تدبیر مقام معظم رهبری(مد) و تلاش دولتمردان و اقتدار نیروهای مسلح در این توطئه نیز شکست خوردند.
وی اضافه کرد البته نقطه ضعف ها و قصورهایی نیز وجود دارد که باید با مطالعه دقیق برنامه هایمان در طول این چهل سال، با کارشناسی و برنامه ریزی دقیق، بتوانیم نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را برطرف نمائیم و با اتحاد و همدلی و مدیریت جهادی بتوانیم در این جنگ اقتصادی سربلند شویم.
فرامرزی ادامه داد: انشاءا... بتوانیم با صفا، صمیمیت و همدلی آحاد مردم و مجموعه مدیران حوزه شهرستان در زمینه ایجاد امید، نشاط و شادابی برای جوانان گام برداریم و به امید روزی که با تدبیر، برنامه ریزی و اتحاد، از جنگ اقتصادی سربلند بیرون آییم و هیچ گونه مشکلی در زمینه اشتغال و وضعیت اقتصادی در جامعه وجود نداشته باشد.
فرماندار شهرستان در بخش پایانی سخنان خود: از مردم دعوت کرد که در یوم ا.. 22 بهمن امسال،  دست به دست هم و در کنار یکدیگر و در صف های محکم، عزت، استقلال و پشتیبانی خود از نظام و رهبری را به جهان استکبار و بدخواهان نظام نشان دهیم.