بازدید منوچهر شاکر فرماندار شهرستان از حوزه های برگزاری آزمون سراسری در حوزه شهرستان

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده،  فرماندار شهرستان صبح امروز با حضوردر حوزه های برگزاری آزمون سراسری شهرستان نقده، ضمن بازدید از روند برگزاری آزمون بر لزوم اجرای کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت داوطلبان حاضر تاکید کرد.


فرماندار شهرستان در ادامه از پایگاه های اورژانس و هلال احمر مستقر در مراکز برگزاری آزمون نیز بازدید بعمل آورد، فرمانده انتظامی و رئیس شبکه بهداشت نقده، در این بازدید فرماندار شهرستان را همراهی می کردند.

 منوچهرشاکر ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای آزمون دهندگان از زحمات و تلاش های تمامی دست اندرکاران اجرایی و حفاظتی آزمون تقدیر وقدردانی کرد.

شایان ذکر است: آزمون سراسری سال جاری طی ۴روز، از روز چهارشنبه 9 تیر تا شنبه 12 تیرماه در حوزه‌های امتحانی شهرستان نقده( دانشگاه پیام نور، مدارس امام خمینی(ره)، 14 معصوم و شاهد طیبه) در رشته های هنر، علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی و علوم تجربی برگزار می شود، در این آزمون درحوزه شهرستان2887 داوطلب با یکدیگر رقابت خواهند کرد، آزمون سراسری همچون سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا با فاصله بیشتر و رعایت موازین و دستورالعمل های بهداشتی و با نظارت کامل کارشناسان بهداشت در حال برگزاریست.