پیام فرماندار شهرستان نقده بمناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

پیام فرماندار شهرستان نقده بمناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منوچهر شاکر فرماندار شهرستان نقده طی پیامی فرارسیدن دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَ مِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِه عَدُوَّ اللهِ وَ عَدُوَّکُم‌
                                                                                                       سوره مبارکه الأنفال آیه ۶۰
«اگر سپاه نبود کشور هم نبود»
                                           امام خمینی(ره)

 


دوم اردیبهشت یادآور صدور فرمان پیر جماران برای تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است؛ نهادی مردمی، تلاشگر، مخلص و برخاسته از آرمان ‌های حق‌ طلبانه و آزادی خواهانه ملت رشید و مسلمان ایران اسلامی
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مظهر خدمت رسانی به مردم ایران در تمامی زمینه‌ها هستند. این نهاد انقلابی، کارآمدی خود را در طول هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن در عرصه های پیشرفت و آبادانی کشور ثابت کرده است. کارنامه پرافتخار آن در این عرصه ها، امیدهای فراوانی را بر مسئولان نظام و همه دوست‌داران انقلاب اسلامی و مستضعفین در سراسر جهان ایجاد کرده است.
بی تردید امروز پاسداران و بسیجیان جان بر کف با درس آموزی از حماسه حسینی و اقتدا به رهبر و مولای خویش، ایثار، فداکاری و جانفشانی برای حفظ دستاوردها و اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بعنوان خواسته و آرمان اصلی خود قرار داده و چونان دژی نفوذناپذیر، پاسدار حریم اسلام و انقلاب اسلامی هستند و پرچم عزت و پیشرفت ملت را به دوش گرفته اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تمامی شهدای راه اسلام، دوم اردیبهشت ماه سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به تمامی فرماندهان و کارکنان سبزپوش پرافتخار و حماسه ساز این نهاد مقدس تبریک عرض نموده و سربلندی و توفیقات روزافزون این عزیزان را در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای(مدظله العالی) از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

 

منوچهر شاکر / فرماندار شهرستان نقــده