پیام تبریک فرماندار شهرستان نقده بمناسبت فرا رسیدن روز ارتش

پیام تبریک فرماندار شهرستان نقده بمناسبت فرا رسیدن روز ارتش

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان نقده با صدور پیامی 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی این روز را به تمام دلاور مردان ارتش قهرمان ایران اسلامی تبریک گفت.

 

در متن این پیام آمده است:

در روز 29 فروردین، معمار کبیر انقلاب اسلامی، بر یکی از پایه های اساسی نظام اسلامی با صدور پیام تاریخی و نامگذاری این روز به نام ((ارتش جمهوری اسلامی ایران))، روحی تازه دمید. این اقدام بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی باعث تقویت این نیروی با اصلابت شد.


وجه تمایز ارتش جمهوری اسلامی ایران و آن چیزی که ارتش ایران اسلامی را متمایز از ارتش های جهان می نماید، مکتبی و ارزشی بودن آن است. این نیروی مردمی با تقدیم 48 هزار شهید به این نظام مقدس، ثابت کرده است که برخواسته از بطن مردم است. ارتش ایران اسلامی در پرتو اعتقادات و باورهای دینی و توانمندی های عملی و علمی خود و با رهبری فرمانده کل قوا، توانسته است قدرت و اقتدار خود را به جهانیان ثابت کند.

 
این نیروی پرقدرت علاوه بر عرصه جنگ، نبرد و در زمینه دفاعی، در عرصه سازندگی نیز قدم بر می دارد. اقدامات آن در واقعه سیل اخیر در برخی از استان های کشور و یاری رسانی به مردم شریف در این وضعیت، از نمونه های بارز آن است. فعالیت های این چنین ارتش همیشه قهرمان در راستای تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.

 

بی شک وحدت و همدلی نیروهای نظامی کشور، ایران اسلامی را تبدیل به دژ مستحکمی خواهد کرد که نفوذ به آن از رویاهای دست نیافتنی دشمنان خواهد بود.

 

اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره 48 هزار شهید ارتش، 29 فروردین یادآور رشادت های نیروهای پر صلابت ارتش جمهوری اسلامی ایران که خالصانه و جان بر کف از کیان این مرز و بوم حفظ و حراست می نمایند، تبریک می گویم.