اولین نشست مشورتی دهیاران شهرستان نقده در سال 98 برگزار شد

اولین نشست مشورتی دهیاران شهرستان نقده در سال 98 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، نشست مشورتی دهیاران بخش های مرکزی و محمدیار، به ریاست فرامرزی فرماندار این شهرستان و با حضور بخشداران، مدیرکل بنیاد مسکن، فرمانده یگان حفاظت و معاون مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، دهیاران و جمعی از مسوولین ادارات شهرستان، بمنظور بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پیرامون خدمت رسانی بیشتر و بهتر به روستائیان، در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

 فرامرزی فرماندار شهرستان ضمن تأکید بر نقش و اهمیت دهیاران در رشد، پیشرفت و همچنین افزایش سطح رفاه روستائیان، دهیاران را بازوان  اجرایی دولت در روستاها دانست و افزود: با برنامه ریزی درست و شناخت ضعف ها، فرصت ها و با آگاهی کامل از مسائل و مشکلات حوزه کاری خود، توجه به ظرفیت ها و پتانسیل ها می توان در راستای توسعه و آبادانی روستا ها گام برداشت. در سالی که توسط مقام معظم رهبری(مد)، بعنوان رونق تولید نامگذاری شده است، دهیاران میتوانند مهمترین نقش را در این زمینه ایفا نمایند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بارندگی های اخیر و خطر وقوع سیل اظهار داشت: دهیاران در بحث مسیر گشایی و لای روبی انهار موظفند، با مشارکت دادن روستائیان و کشاورزان، حداکثر همکاری لازم را با مسوولین امر داشته باشند. در زمینه تحویل گندم کشاورزان نیز بهمراه سازمان های جهاد کشاورزی و تعاونی روستایی پای کار باشند و اجازه سوء استفاده دلالان در این زمینه را ندهند و بخشداران را در جریان امورات حوزه کاری خود قرار دهند.

شایان ذکر است در ادامه جلسه مدیر کل بنیاد مسکن، فرمانده یگان حفاظت و معاون مدیرکل میراث فرهنگی استان و رئیس دامپزشکی شهرستان نیز در زمینه مسائل و مشکلات در حوزه روستاها و بحث های تخصصی حوزه کاری خود مطالبی را عنوان کردند.