دانشجو باید با امید به آینده برای ساختن آینده کشور تلاش نماید. ایجاد ناامیدی در دانشجو و محیط دانشگاه از توطئه دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی است.

مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور نقده برگزار گردید.

مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور نقده برگزار گردید.
مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور امام جمعه نقده، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان و با شرکت پرشور دانشجویان دانشگاه پیام نور نقده برگزار گردید.

مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور امام جمعه نقده، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان و با شرکت پرشور دانشجویان دانشگاه پیام نور نقده برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این مراسم طی سخنانی با تبریک روز دانشجو این روز را روز عدالت خواهی، مبارزه با استکبار و استبدادستیزی نامید و یاد خاطره شهدا بخصوص شهدای دانشجو را گرامی داشت.

 

فرامرزی 16 آذر سال 1332 را نقطه عطفی در کارنامه حوزه و دانشگاه دانست و گفت: حرکت آن روز در راستای استقلال طلبی صورت گرفت و در شروع نهضت امام خمینی(ره) نقش بسزایی داشت. وی در ادامه عنوان کرد نگاه به دانشگاه باید نگاه به یک قطب علمی، کاربردی و یک مرکزی که در راستای پیشرفت و توسعه همه جانبه نقش آفرینی می کند، باشد.

 

فرماندار شهرستان دانشگاه را زیر بنای توسعه کشور دانست و افزود: مسئولین باید توجه ویژه ای به ارتباط دانشگاه و صنعت داشته باشند. وی با اشاره به شعار سال گفت ریشه حمایت از کالای ایرانی دانشگاه است دانشجویان باید با ارائه طرح ها و ایده های نو در افزایش کیفیت کالاهای ایرانی تلاش کنند. فرامرزی مسئله اشتغال را یکی از دغدغه های کشور بخصوص دانشجویان خواند و افزود اگر دانشجویان دانسته های خود را در رشته های مختلف در بخش های صنعت، اقتصاد، فرهنگ و هنر و.... پیاده کنند قطعا در ایجاد اشتغال خود و دیگران موفق خواهند بود.

وی در ادامه سخنان خود گفت: دانشجو می بایست کنجکاو، آینده نگر و حقیقت جو باشد. بحث نقد باید در دانشگاه ها نهادینه شود. نقد کردن حق دانشجوست.

فرماندار شهرستان در پایان سخنان خود با اشاره به لزوم ایجاد امید و نشاط در دانشگاه گفت: دانشجو باید با امید به آینده برای ساختن آینده کشور تلاش نماید. وی ایجاد ناامیدی در دانشجو و محیط دانشگاه را توطئه دشمن و بدخواهان خواند و افزود: دانشگاهیان با ایجاد نشاط و همدلی می توانند توطئه دشمنان را خنثی کنند.

در پایان مراسم از دانشجویان برتر دانشگاه با اهدا لوح و هدایایی تقدیر شد.

# نظر : 0