فرماندار نقده:

مدیران آموزش و پرورش باید پاسخگوی وضعیت فعلی و آینده پیشرفت کشور باشند چرا که آموزش و پرورش آینده ساز مملکت است

مدیران آموزش و پرورش باید پاسخگوی وضعیت فعلی و آینده پیشرفت کشور باشند چرا که آموزش و پرورش آینده ساز مملکت است
آئین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان نقده، با حضور مرتضی فرامرزی فرماندار نقده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این مراسم که با حضور ائمه جمعه، معاونت پژوهشی و برنامه ریزی و حراست اداره کل آموزش پرورش استان، روسای ادارات و جمعی از اساتید و فرهنگیان شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: با همت مسئولین در بحث تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش در حوزه شهرستان کارهای خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: افرادی که سکان و مدیریت این سازمان را بر عهده می گیرند، زمینه لازم را برای تعامل و هم فکری اساتید، فرهنگیان و مسئولین در حوزه شهرستان را فراهم نمایند. مدیران آموزش و پرورش باید پاسخگوی وضعیت فعلی و آینده پیشرفت کشور باشند چرا که آموزش و پرورش آینده ساز مملکت است.

فرامرزی خاطر نشان کرد: در حوزه شهرستان جوانان با استعداد، خلاق و توانمندی بسیار داریم که می توانند در حوزه کشور و استان نقش آفرینی نمایند و بخش بزرگی از شناخت و برنامه ریزی برای پیشرفت آنان بر عهده آموزش و پرورش است.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در پایان سخنان خود به رهنمودهای مقام معظم رهبری(مد) در خصوص گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: با همت، تلاش و برنامه ریزی دقیق و عملی تمامی دستگاه های اجرایی و بخصوص آموزش و پرورش به رهنمودها و سیاست های مد نظر مقام معظم رهبری(مد) خواهیم رسید.

در پایان این مراسم از زحمات تقی سلطانی مدیر پیشین آموزش و پرورش شهرستان، با اهداء لوح و هدایایی تقدیر و قدردانی بعمل آمد و با حکم مدیرکل آموزش پرورش استان محمود خداداد بعنوان مدیر جدید معرفی شد.