مراسم بزرگداشت هفته وحدت و جشن میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) در شهرستان نقده برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، امروز(18 آبان ماه1398) مصادف با اولین روز از هفته وحدت مراسم مولود خوانی و جشن میلاد حضرت محمد(ص) با حضور فرماندار، جمعی از مسوولین، علماء و مردم شیعه و سنی شهرستان نقده، در محل مسجد حاجی خضری نقده، برگزار شد.

فرامرزی فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام و آغاز هفته وحدت اظهار داشت: پیامبر اکرم(ص) زمانی از طرف خداوند به پیامبری مبعوث شد که جهل و نادانی و بت پرستی در جهان حاکم بود. ایشان برای ترویج دین مبین اسلام و پیروزی مسلمین رنج ها و مشقت های بسیاری را متحمل شد. 

وی با بیان اینکه تمامی ویژگی ها و خصلت های خوب عالم در وجود پیامبر گرامی اسلام جمع شده بود خاطر نشان کرد: بسیاری از این خصلت ها در وجود امام خمینی(ره) تبلور داشت که باعث وحدت میان مذاهب و قومیت ها در کشور گردید و در نهایت با تکیه بر اتحاد و همدلی مردم، انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساند.

فرامرزی در پایان سخنان خود تقویت وحدت و پرهیز از تفرقه افکنی را مهمترین راهبرد برای خنثی کردن توطئه های دشمنان دانست و افزود: بی تردید با اتحاد و همدلی شیعه و سنی تمام دسیسه های استکبار جهانی برای نابودی اسلام  همچون گذشته شکست خواهد خورد.