فرماندار نقده در جلسه شورای اداری:

حرمت ماه مبارک رمضان در تمامی ادارات حفظ شود/ مسیرگشایی و حفظ حریم رودخانه گدارچای با جدیت پیگیری شود/ از همه ظرفیتهای شهرستان برای تحقق شعار سال استفاده شود

حرمت ماه مبارک رمضان در تمامی ادارات حفظ شود/ مسیرگشایی و حفظ حریم رودخانه گدارچای با جدیت پیگیری شود/ از همه ظرفیتهای شهرستان برای تحقق شعار سال استفاده شود
اولین جلسه شورای اداری نقده در سال 98 ریاست فرامرزی فرماندار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال 98 به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.
فرامرزی فرماندار شهرستان نقده، در ابتدای این جلسه ضمن سخنانی مناسبت های اخیر بخصوص روز معلم و کارگر را خدمت این قشر زحمتکش تبریک گفت و در خصوص جلسات شورای اداری اظهار داشت: جلسات شورای اداری در راستای هم فکری، هم افزایی و هماهنگی بیشتر کلیه ادارات در راستای انجام امورات و وظایف محوله در جهت ارائه خدمات بهتر به مردم شریف شهرستان است.

فرماندار نقده در ادامه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: امیدواریم با خدمت به مردم بتوانیم توشه ای برای آخرت فراهم سازیم و تأکید کرد، حرمت و قداست این ایام باید در تمامی ادارات رعایت شود.

رئیس شورای اداری شهرستان با اشاره به اقدامات خوب شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان، در خصوص مدیریت بارش های اخیر، از تمامی اعضای آن تقدیر و تشکر نمود و از اداره امور منابع آب شهرستان خواست در خصوص مسیرگشایی و حفظ حریم رودخانه گدار چای که هم اکنون در حال انجام است با جدیت بیشتری ادامه یابد.

فرامرزی در ادامه سخنان خود به شعار امسال(رونق تولید) اشاره کرد و گفت: باید از تمامی ظرفیتهای شهرستان برای تحقق این شعار استفاده کرد. وی افزود تحریمهای ظالمانه استکبار جهانی و مشکلات اقتصادی، مردم را در شرایط سختی قرار داده است، برای جلب رضایت آحاد مردم باید تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع  همچون گذشته در اولویت های کاری خود قرار دهیم، باید در عمل ولی نعمت بودن مردم را ثابت کنیم. وی به برخی از ویژگیهای مدیران موفق اشاره کرد و نقدپذیری، قدرت ریسک، استفاده از خرد جمعی، خلاقیت را از خصوصیات آنان دانست و گفت با تسلط بر قوانین باید از قانون به نفع مردم استفاده کنیم.

فرماندار شهرستان در ادامه، به سخنان و اقدامات امام جمعه محترم نقده در خصوص برگزاری مجالس ترحیم و تسهیل در ازدواج جوانان اشاره کرد و افزود: با همه توان از سخنان و اقدامات ایشان حمایت می کنیم و در راستای تسهیل در پرداخت وام ازدواج با بانکهای عامل جلساتی را برگزار کردهایم.

در ادامه جلسه حاج ماموستا کلشینژاد امام جمعه اهل سنت نقده نیز با تشکر از مسوولین و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان از عملکرد آنان تقدیر و قدردانی نمود و با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان خواستار کنترل بیشتر بازار و همچنین کنترل فضای مجازی شهرستان شد و در این راستا آموزشهای لازم خبرنگاری را ضروری دانست.

در ادامه نیز ادارات آموزش و پرورش، هلال احمر و میراث فرهنگی و گردشگری گزارشی از عملکرد خود ارائه نمودند.
در پایان جلسه روسای جدید منصوب شده ادارات معرفی و از آقایان مهندس قرهپاپاق و مهندس سلطاننژاد روسای پیشین جهاد کشاورزی و مخابرات نقده که به افتخار بازنشستگی نائل آمده بودند، تقدیر شد.