در دیدار سرپرست آبفای استان با فرماندار نقده عنوان شد:

دو پروژه آبرسانی به روستاهای کاروانسر و کوزه گران شهرستان نقده در ایام دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید

دو پروژه آبرسانی به روستاهای کاروانسر و کوزه گران شهرستان نقده در ایام دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید
دیدار و نشست فرامرزی فرماندار شهرستان نقده با رضوی سرپرست شرکت آبفای روستایی استان آذربایجان غربی، در محل دفتر فرماندار انجام شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان با اشاره به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول چهل سال گذشته، از عملکرد شرکت آبفای روستایی در حوزه کاری خود تقدیر کرد.
فرامرزی در این نشست بر رفع مشکلات روستاهای شیرین بلاغ و یادگارلو در زمینه آب شرب  تأکید کرد و از سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خواست در این زمینه تمهیدات لازم اندیشیده شود.
در این نشست رضوی سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان نیز از حمایت و کمک های فرماندار شهرستان قدرانی کرد و افزود: بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حدود 40 طرح در استان آذربایجان غربی آماده افتتاح است که 2 طرح آبرسانی به روستاهای کاروانسرا و کوزه گران در شهرستان نقده خواهد بود.
وی گفت: با بهره برداری ازاین طرح ها، 469 خانوار روستایی با یک هزارو 600 نفر جمعیت از نعمت آب آشامیدنی سالم وبهداستی برخوردار خواهند شد. برای اجرا و آماده بهره برداری شدن این طرح ها بالغ بر سه میلیارد و 57 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در خصوص رفع مشکل آب روستای یادگارلو نیز گفت: آب این روستا در برای بررسی بیشتر نمونه برداری شده است و منتظر اعلام نظر نهایی پروفسر بهرام (مجری طرح مطالعاتی آب این روستا) هستیم و بصورت موقت نیز راهکارهایی برای آن در حال انجام است.