فرماندار نقده در نماز جمعه اهل سنت شهرستان نقده:

انسجام و وحدت باعث پیشرفت در حوزه های مختلف می شود

انسجام و وحدت باعث پیشرفت در حوزه های مختلف می شود
21 بهمن ماه فرمانداری شهرستان نقده میزبان نماز جمعه اهل سنت و فرماندار نیز سخنران پیش از خطبه های این نماز بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، 21 بهمن ماه محمد نوبخت فرماندار شهرستان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه اهل تسنن بود.

فرماندار شهرستان در صحبت های خود با اشاره به اینکه انسجام و وحدت باعث پیشرفت است، افزود: بنده یکسال است که در خدمت مردم شریف شهرستان نقده هستم و از بدو ورود نگاه ویژه ای برای ایجاد وحدت بیش از پیش تر داشته ام. امروز اگر ما وحدتمان را حفظ نکنیم دشمنان باعث ایجاد شکاف در بین اقوام خواهد شد و این اقدام به ضرر مردم منطقه تمام می شود .

محمد نوبخت در ادامه با اشاره به پروژه ها و کلنگ زنی های متعدد در بخش های اقتصادی و عمرانی در دهه مبارک فجر، تصریح کرد: مهمترین خبری که در روزهای آتی خواهید شنید کلنگ زنی جاده بناب - نقده است که پس از گذشت 19 سال مغفول مانده بود که با تلاش های مجددانه نماینده مردم شریف شهرستان های نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی و تلاش مسوولین توانستیم مجددا با تامین اعتبار احیا کنیم. این پروژه باعث نزدیک تر شدن مسیر به قلب کشور و توسعه منطقه خواهد شد.

فرماندار شهرستان نقده رشد اقتصادی منطقه را نسبت به مدت مشابه خوب ارزیابی کرد و گفت: توسعه مسیر ریلی به باری و ترخیص کالاهای گمرکی از این طریق، احداث کارخانه کاغذسازی، احداث صنایع چوبی چمانه، کلنگ زنی مراکز جامع سلامت در روستاها، جذب سرمایه گذار در بخش شهرک کشاورزی با هزار و صد میلیارد تومان با اشتغالزایی بیش از 2هزار نفر مستقیم و غیر مستقیم، توسعه شهرک گلخانه ای خلیفه لو از جمله برنامه های مهم توسعه شهرستان است که انتظار میرود در سال آینده بیشتر از این در حوزه اقتصادی و عمرانی پیشرفت داشته باشیم.

حاج ماموستا تمرنژاد امام جمعه اهل تسنن نیز در خطبه های نماز جمعه ضمن تشکر و قدردانی از مجموعه فرمانداری بخصوص محمد نوبخت فرماندار شهرستان، افزود: بنده از نزدیک شاهد نگاه ویژه فرماندار نسبت به ایجاد وحدت و همدلی در منطقه و پیشرفت بخش های اقتصادی و عمرانی بوده ام و انتظار می رود بیشتر از این هم در بخش اشتغالزایی کار شود. این عملکرد ارائه شده از سوی فرماندار شهرستان شعار نبوده و همه تحقق پیدا کرده اند.

ایجاد میز ارتباطات مردمی برای رفع مشکلات مردم در نماز جمعه اهل تسنن از سوی ادارات مختلف و دعوت مردم برای شرکت در چهل و چهارمین راهپیمایی 22 بهمن از سوی فرماندار و ماموستا تمرنژاد امام جمعه اهل تسنن از اهم برنامه های این حضور پر شور و پررنگ بود.