فرماندار نقده در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان:

هفته دفاع مقدس یادآور رشادت، ایستادگی، جانفشانی و شجاعت جوانان این مرز و بوم است

هفته دفاع مقدس یادآور رشادت، ایستادگی، جانفشانی و شجاعت جوانان این مرز و بوم است
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان نقده، بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مرتضی فرامرزی فرماندار نقده، نیروهای مسلح شهرستان، جمعی از بسیجیان و مسئولین ادارات، در محل سپاه پاسداران شهرستان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت، ایستادگی، جانفشانی و شجاعت جوانان این مرز و بوم است، شهداء با فداکاری و از جان گذشتگی درس ایثار و مقاومت به ما آموختند و با لبیک به ندای امام و رهبر خود توانستند در جنگی نابرابر که به ایران عزیز تحمیل شد، دشمن را از خاک خود بیرون کنند و حرف حق خود را به جهانیان و استکبار جهانی به اثبات برسانند. قدرت و اقتدار امروز ایران اسلامی در سایه همان ایثارگری ها محقق شده است. وظیفه ماست که این فرهنگ را به نسل های بعد انتقال دهیم.

وی در ادامه افزود: با اندیشه و تدبیر مقام معظم رهبری(مد) و به برکت خون پاک شهداء و رزمندگان اسلام در زمین، هوا و دریا در آمادگی و اقتدار کامل هستند و دشمن دیگر جرأت تعرض به ایران اسلامی را ندارد، انقلاب اسلامی همواره پشتیبان و مدافع مظلومان در هر نقطه از جهان بوده و خواهد بود.

فرماندار شهرستان در پایان سخنان خود گفت: در این مقطع حساس با اتحاد، وحدت، همدلی و کار و تلاش جهادی در راستای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری(مد) و اعضای هیأت دولت برای توسعه و آبادانی بیش از پیش میهن اسلامی تلاش کنیم، تا شرمنده خون پاک شهداء نباشیم.