فرماندار نقده در پنجمین جلسه کمیته فناوری ستاد انتخابات استان:

بمنظور رعایت حق انتخاب شونده و انتخاب کننده در انتخابات باید مر قانون رعایت شود

بمنظور رعایت حق انتخاب شونده و انتخاب کننده در انتخابات باید مر قانون رعایت شود
پنجمین جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان در شهرستان نقده، با هدف هماهنگی، ساماندهی و پیگیری امورات مرتبط با انتخابات آتی و بررسی زیرساخت های فناوری اطلاعات در حوزه شهرستان، در محل فرمانداری نقده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، صبح امروز پنجمین جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان در شهرستان نقده، با حضور مرتضی فرامرزی فرماندار نقده، مصطفوی مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت الکترونیک استان، بخشداران مرکزی و محمدیار و رئیس اداره مخابرات شهرستان، با هدف هماهنگی، ساماندهی و پیگیری امورات مرتبط با انتخابات آتی و بررسی زیرساخت های فناوری در حوزه شهرستان، در محل فرمانداری نقده برگزار شد

فرامرزی فرماندار شهرستان در این جلسه اظهار داشت: تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا با مشارکت، تعامل و هماهنگی هیات های نظارت، بازرسی و اجرایی، انتخاباتی سالم، پر شور و با نگاه قانون محوری، قانون مداری و مشارکت حداکثری آحاد مردم برگزار شود، بمنظور رعایت حق انتخاب شونده و انتخاب کننده باید مر قانون رعایت شود.

وی در ادامه از مدیر فناوری اطلاعات استان خواست تا در بحث تأمین زیرساخت ها، امکانات و تجهیزات در حوزه فناوری اطلاعات، به شهرستان نقده توجه ویژه داشته باشد تا در زمان برگزاری انتخابات با مشکلی مواجه نشویم.

در ادامه مصطفوی مدیر فناوری اطلاعات استان نیز مطالبی را بصورت تخصصی در بحث توجه به زیرساخت های فناوری اطلاعات در حوزه شهرستان مطرح کرد.
 
در این جلسه موارد مربوط به مسائل و مشکلات مربوط به فناوری اطلاعات انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان نقده مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. آمادگی شهرستان نقده برای برگزاری انتخابات نیمه الکترونیک، شاخص¬های فناوری اطلاعات و ارتباطات، پوشش آنتن دهی موبایل در جاده ها و روستاهای سطح شهرستان، امکانات شهرستان برای برگزاری انتخابات از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

از جمله مصوبات این جلسه نیز می توان به صیانت و حراست از تجهیزات مخابراتی در سطح شهرستان، تست پوشش دهی مخابراتی در جاده ها و سطح روستاهای شهرستان و افزایش کیفیت آن توسط شرکت مخابرات، تست تجهیزات و سامانه های انتخابات توسط فناوری اطلاعات فرمانداری، تجهیز و رفع معایب تجهیزات فناوری اطلاعات فرمانداری و بخشداری های مرکزی و محمدیار و تخصیص امکانات لازم از سوی فناوری اطلاعات استان برای این فرمانداری اشاره کرد.