منیژه ظهرابی رییس جدید اداره ثبت احوال نقده شد

منیژه ظهرابی رییس جدید اداره ثبت احوال نقده شد

صبح امروز آئین تودیع و معارفه رئیس اداره ثبت احوال نقده، با حضور مرتضی فرامرزی فرماندار شهرستان و حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان آذربایجان غربی، در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این جلسه سازمان ثبت احوال را به عنوان بازوی پرتوان برای وزارت کشور دانست که در تمام عرصه های سیاسی و الخصوص در برگزاری انتخابات همیار این نهاد بوده است. فرامرزی افزود: ثبت احوال یکی از ادارات مهم و کلیدی در زمینه ایجاد پایگاه اطلاعات جمعیتی، ارائه آمارهای وقایع چهار گانه حیاتی کشور و زیر بنای برنامه ریزی های ملی، استانی و شهرستانی است.

فرماندار شهرستان در خصوص رعایت حقوق شهروندی در ادارات نیز گفت: هر فردی بعد از ورود به سازمان از شخصیت حقوقی برخوردار می شود و اگر مسوولیت مهمی به او سپرده شود، شخصیت حقوقی وی بیشتر مورد توجه و تجزیه و تحلیل توسط افراد و بخصوص مراجعه کنندگان به آن سازمان قرار می گیرد، بدین منظور مدیران دستگاه های اجرایی در راستای تکریم ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی و ایجاد وفاق و همدلی در شهرستان حرکت کنند و منابع سازمان مطبوع خود را به نحو احسن هدایت و رهبری نمایند.

در پایان این نشست از زحمات و تلاش های  هاشم پور رئیس پیشین ثبت احوال نقده تقدیر و قدردانی بعمل آمد و با حکم حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان، خانم منیژه ظهرابی بعنوان رئیس جدید آن اداره منصوب شد.