فرماندار نقده:

نظام مهندسی کشاورزی، کشاورزان را به سمت کشاورزی مکانیزه سوق دهد

نظام مهندسی کشاورزی، کشاورزان را به سمت کشاورزی مکانیزه سوق دهد
آئین تودیع و معارفه اعضای جدید نظام مهندسی کشاورزی شهرستان، با حضور فرامرزی فرماندار نقده برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، در این مراسم فرامرزی فرماندار شهرستان اظهار داشت: فعالیت نظام مهندسی کشاورزی در حوزه کشور با حضور نیروی های تخصصی، ظرفیتی است که می توان از آن بصورت بهینه بهره جست. یکی از وظایف مهم نظام مهندسی کشاورزی ارتقاء سطح علمی، تخصصی و همچنین اخلاق حرفه ای است.

وی افزود: مهندسین این حوزه در بسترسازی برای تولید محصولات باکیفیت کشاورزی، صادرات و همچنین ارتقاء کمی و کیفی محصولات کشاورزی نقش بسزایی داشته اند.

فرامرزی تصریح کرد: شهرستان نقده از ظرفیت و پتانسیل لازم از جمله منابع آب، خاک حاصلخیز و آب  و هوای مناسب در حوزه کشاورزی برخوردار است و زمینه برای ارتقاء بخش کشاورزی شهرستان مهیاست. در این راستا یکی دیگر از وظایف مهم نظام مهندسی کشاورزی شهرستان این است که بصورت برنامه محور، تخصصی و تعامل مناسب با کشاورزان و ارائه راهکارها و پیشنهادات تخصصی، کشاورزان را به سمت کشاورزی مکانیزه سوق دهند و زمینه رشد بیش از پیش حوزه کشاورزی شهرستان را فراهم آورند.

فرماندار شهرستان در پایان از زحمات و تلاش های فرجامی رئیس پیشین نظام مهندسی کشاورزی شهرستان و تیم همراهش تقدیر و قدردانی کرد و ضمن تبریک به رئیس و اعضای جدید، ابراز امیدواری کرد با همدلی و همکاری وظایف خود را به نحو احسن انجام و پیگیری نمایند.
شایان ذکر است درپایان با اهداء لوح و هدایایی از زحمات فرجامی رئیس پیشین نظام مهندسی کشاورزی شهرستان قدردانی و وحید آذرخش بعنوان رئیس جدید معرفی شد.