بمناسبت دهه مبارک فجر مسئولین ادارات با فرماندار شهرستان دیدار کردند

بمناسبت دهه مبارک فجر مسئولین ادارات با فرماندار شهرستان دیدار کردند
صبح امروز مسئولین شهرستان نقده با فرامرزی فرماندار شهرستان بمناسبت آغاز دهه مبارک فجر، در محل سالن جلسات فرمانداری دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر، عنوان کرد: اقداماتی که در حوزه شهرستان صورت گرفته با همکاری و تلاش تمامی مسئولین و در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محقق شده است.

وی در ادامه به نامگذاری 13 بهمن 97 تحت عنوان مردم سالاری دینی، استقلال و آزادی اشاره کرد و افزود: مبنای انقلاب اسلامی ایران بر همین سه محور استوار است و دلیل دشمنی جهان استکبار و این که آنها چشم دیدن پیشرفت و موفقیت جمهوری اسلامی ایران را ندارند، نیز همین است.

فرامرزی در ادامه بیان کرد: رژیم تا دندان مسلح سابق در حالی که از پشتیبانی همه جانبه جهان استکبار و در رأس آن آمریکا برخوردار بود در مقابل امام خمینی(ره) و ملت بزرگ ایران شکست خورد و این همان مردم سالاری دینی است که امام خمینی(ره) نیز بدان تأکید داشتند.

فرماندار شهرستان در ادامه سخنان خود عنوان گفت: رسالت فکری ملت ایران بر پایه اعتقادات دینی و بر مبنای توکل بر خداوند متعال است.

فرامرزی در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: در شرایطی که دشمن تمام توان خود را بکار بسته تا پیشرفت و توانمندی های جمهوری اسلامی ایران را کمرنگ جلوه دهد؛ ضروریست که همه ما هوشیار باشیم و با برنامه ریزی مناسب و اطلاع رسانی عمکرد های نظام به مردم در طول 40 سال گذشته، نگذاریم که دشمنان به اهداف شوم خود دست یابند.