جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان، به ریاست مرتضی فرامرزی فرماندار نقده برگزار شد

جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان، به ریاست مرتضی فرامرزی فرماندار نقده برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، مرتضی فرامرزی فرماندار شهرستان در دومین جلسه کمیسیون ارتقا امنیت اجتماعی شهرستان که صبح امروز در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با برشمردن برخی از طرح ها و محورهای ارتقا امنیت اجتماعی در جامعه گفت: برگزاری جلسات و نشست ها و برنامه ریزی درست و اطلاع رسانی و آموزش در این زمینه می تواند از بروز ناهنجاری های اجتماعی و عمومی در سطح جامعه جلوگیری نماید.

وی با بیان اینکه شناخت تهدیدها، فرصت‌ها، آسیب‌شناسی و برقراری امنیت پایدار در جامعه و ارائه پیشنهادات و راهکارهای کاربردی و عملیاتی، از اهداف مهم کمیسیون ارتقای امنیت اجتماعی است افزود: امنیت اجتماعی زمانی بطور کامل در جامعه محقق خواهد شد که مسئولین و عموم جامعه و افراد تأثیر گذار در امر فرهنگ و مسائل اجتماعی نقش آفرینی نمایند.

فرماندار شهرستان خاطر نشان کرد: برقراری امنیت اجتماعی مختص دسته یا گروه خاصی نیست و باید تمامی دستگاه ها و دانشگاه ها و اللخصوص دستگاه های که در امر فرهنگ دخیل هستند، پای کار باشند.

در این جلسه اعضاء کمیسیون، از جنبه ها و زوایای مختلف آسیب های اجتماعی را مورد بررسی قرار داده و نقطه نظرات خود را در جهت به حداقل رساندن آن و شناسایی تهدیدها و فرصت ها مطرح کردند.