معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:

25 مصوبه برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی نقده تصویب شد

25 مصوبه برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی نقده تصویب شد
پنجاه و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در شهرستان نقده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در این جلسه با اشاره به اهتمام فرمانداری نقده جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان، افزود: تمام تلاش دولت معطوف به حل مشکلات واحدهای تولیدی و شروع به کار واحدهای راکد و نیمه راکد است و برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع در استان و شهرستان ها نیز در همین راستا انجام می گیرد.

جواد کرمی با تاکید بر همراهی بانک‌ها و دستگاههای متولی برای رفع مشکلات این واحدها، افزود: در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، مشکلات 23 واحد تولیدی و 13 واحد صنفی مورد بررسی قرار گرفت و با تصویب 25 مصوبه، شرایط برای رفع مشکلات آنها فراهم شد.

فرماندار نقده نیز در این جلسه با اشاره به فعالیت بیش از یکصد واحد تولیدی در 3 شهرک صنعتی این شهرستان، خاطرنشان کرد: جهت رفع مشکلات تعدادی از این واحدها، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی و مدیران کل ادارات استان امروز از نزدیک مشکلات این واحدها را مورد بررسی قرار دادند.