پیام تشکر فرماندار نقده از حضور حماسی مردم شریف شهرستان در راهپیمایی 13 آبان

پیام تشکر فرماندار نقده از حضور حماسی مردم شریف شهرستان در راهپیمایی 13 آبان

مرتضی فرامرزی فرماندار شهرستان نقده با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم شریف شهرستان نقده در راهپیمایی 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، در متن این پیام آمده است:

درود خدا به روان پاک شهیدان و امام شهدا و شما مردم زمان شناس و همیشه در صحنه دیار شهید پرور شهرستان نقده که بار دیگر با گام های استوار و عزم راسخ راهپیمایی یوم ا... 13 آبان را به تجلی گاه حماسه شورانگیز حضور تبدیل کرده و به حماسه ای ماندگار تبدیل کردید.

این حرکت عظیم شما مردم قدرشناس پیام های متعددی برای مستکبران جهان بخصوص آمریکای و اسرائیل جنایتکار داشت و ثابت کرد که ملت غیور ایران اسلامی به عهدی که با خمینی کبیر(ره) بسته پایبند است و آرمان¬های خود را فراموش نمیکند و همیشه تاریخ در مقابل ظلم و زیاده خواهی دشمنان می ایستد.

اینجانب بعنوان خادم شما مردم فهیم و نماینده دولت تدبیر و امید در شهرستان نقده بر خود فرض می دانم از حضور آگاهانه یکایک شما مردم شریف شهرستان که با لبیک به ندای مقام معظم رهبری(مد) با شرکت در راهپیمایی سراسری یوم الله 13 آبان موجب سرفرازی ایران اسلامی در جهان گردیدید، تقدیر و تشکر نمایم. 
امید آن دارم با حضور حداکثری در پای صندوق های رأی انتخابات آتی که نه تنها یک وظیفه اجتماعی است بلکه از واجبات دینی و شرعی نیز به حساب می آید بار دیگر با مشارکت گسترده و گرم خود ثابت کنیم که ایران اسلامی همیشه به آرمان های انقلاب خود پایبند است.