دوره آموزشی دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای شهرستان نقده هم اکنون در حال برگزاریست

دوره آموزشی دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای شهرستان نقده هم اکنون در حال برگزاریست
دوره آموزشی دهیاران و شوراهای اسلامی با حضور فرامرزی فرماندار شهرستان، مقصد معاون دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، کارشناسان و اساتید، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها، از صبح امروز، در محل سالن الغدیر نقده در حال برگزاریست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این کارگاه آموزشی سخنانی را ایراد کرد. وی در سخنان خود ارتقاء سطح علمی دهیاران وشوراها و تبادل افکار بین آنها  برای آشنایی و بهره مندی از آخرین دستورالعمل ها و بخشنامه ها را از اهداف تشکیل این دوره های آموزشی دانست و از دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها، خواست تا با حضور در چنین کلاس هایی دانسته های خود را بروز کنند و امورات حوزه کاری خود را در راستای قوانین و وظایف دهیاران و شوراها پیگیری نمایند.
فرامرزی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، خاطر نشان کرد که مراسمات و برنامه های امسال باید پر رنگتر، پرنشاط تر و با مشارکت حداکثری در سطح شهرستان صورت گیرد و از دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها خواست تا در تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی و مشارکت حداکثری مردم در روستاها برنامه ریزی کنند.
وی اضافه کرد: قطعاً با وفاق ملی و در سایه رهنمود های حکیمانه مقام معظم رهبری(مد) و تدبیر ریاست جمهور، دست به دست هم از این برهه حساس با سربلندی عبور خواهیم کرد.
فرماندار شهرستان در بخش پایانی سخنان خود گفت: انشاءا.. در راهپیمایی 22 بهمن امسال، با حضوری چشم گیر و حداکثری، مشت محکمی به یاوه گویان و مستکبران عالم خواهیم زد و ملت ایران ثابت خواهند کرد که  همواره و بیش از گذشته پشتیبان انقلاب و نظام خود هستند.