در دیدار با هیات امنای موکب عاشورائیان سلدوز با فرماندار شهرستان مطرح شد:
کمک 1100 میلیون ریالی مردم شهرستان نقده به موکب عاشورائیان سولدوز
اعضای هیات امنای موکب عاشورائیان سولدوز با فرامرزی فرماندار شهرستان دیدار و گزارشی از عملکرد این موکب ارائه نمودند.
  • چهارشنبه 28 آذر 1397 ساعت 12:33
با حضور فرماندار شهرستان نقده:
نمایشگاه دائمی برترین آثار خوشنویسی شهرستان افتتاح شد.
افتتاح نمایشگاه دائمی برترین آثار خوشنویسی شهرستان نقده و نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی پرتره هنرمندان شهرستان شاهین دژ، توسط فرامرزی فرماندار شهرستان نقده صورت گرفت.
  • چهارشنبه 28 آذر 1397 ساعت 10:47
در جلسه اساتید حوزه و دانشگاه بمناسبت گرامیداشت سالروز شهادت دکتر مفتح عنوان شد
سه عاملی که در پیروزی انقلاب اسلامی نقس اساسی داشتند، روحانیت، دانشگاه، مساجد و رهبری حکیمانه امام خمینی(ره) بود
نشست و جلسه اساتید حوزه و دانشگاه، بمناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت دکتر مفتح و سالروز وحدت حوزه و دانشگاه با حضور فرامرزی فرماندار شهرستان، امامان جمعه، اعضای شورای اداری، روسا، اساتید و دانشجویان دانشگاه ها شهرستان، علما، روحانیون و طلاب حوزه علمیه شهرستان، 27 آذر ماه در محل دفتر امام جمعه نقده برگزار شد:
  • چهارشنبه 28 آذر 1397 ساعت 10:21
سومین جلسه حقوق شهروندی در محل سالن جلسات فرمانداری نقده برگزار گردید.
مسئولین شهرستان می بایست جهت تکریم ارباب رجوع و ایجاد رضایت مندی در میان مردم صادقانه تلاش کنند و خود را در برابر مردم پاسگو بدانند.
  • دوشنبه 26 آذر 1397 ساعت 10:33
سیاست های اصلی اداره کل حراست در سه محور صیانت، پیشگیری و مقابله است. حراست بمعنی حفاظت و صیانت از ارزش های دینی ،آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و منابع نیروی انسانی که بعنوان مهمترین و ارزشمندترین منابع سازمان و نظام محسوب می شود است.
جلسه داخلی فرمانداری شهرستان نقده به ریاست فرماندار و با حضور مدیر کل حراست استانداری آذربایجان غربی برگزار شد
فرماندار شهرستان: در حوزه شهرستان نقده در چند سال اخیر کارها و خدمات بسیار بزرگی انجام شده است و حدود 557 میلیارد تومان در بخشهای مختلف کشاورزی، گازرسانی به روستاها، آسفالت راه های شهری و روستایی تجهیز بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و ... جذب و هزینه شده است. توسعه بیمارستان امام خمینی(ره) نقده از 100 تختخوابی به 200 تختخوابی در دستور کار قرار گرفته است بطوری که در چند روز اخیرعملیات اجرایی و ساخت آن توسط پیمانکار آغاز شده و در حدود 5 میلیارد تومان میلگرد برای شروع کار آماده شده است.
  • دوشنبه 26 آذر 1397 ساعت 09:46
قطع آب مجتمع روستایی آده
  • شنبه 24 آذر 1397 ساعت 22:06
حدود 430 میلیارد ریال در بخش تجهیز بیمارستانها و افزایش مراکز بهداشتی و درمانی نقده هزینه شده است.
اولین مجمع سلامت شهرستان نقده برگزار گردید.
اولین مجمع سلامت شهرستان نقده به ریاست فرامرزی فرماندار و رئیس مجمع سلامت شهرستان و با حضور نماینده مردم نقده و اشنویه، معاون دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، امام جمعه اهل سنت نقده، جامعه پزشکی و پرستاری شهرستان، جمعی از مسئولین ادارت و تشکل های مردم نهاد، برگزار شد:
  • پنج شنبه 22 آذر 1397 ساعت 10:09
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان نقده با حضور حضرتی پر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی برگزار گردید.
نهمین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان در سال 97 به ریاست فرامرزی فرماندار شهرستان، و با حضور حسین زاده نماینده مردم نقده و اشنویه، حضرتی پر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر اعضای جلسه، در تاریخ 19 آذر، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزارشد:
  • سه شنبه 20 آذر 1397 ساعت 14:32
با حضور نام بخش مدیرکل بیمه سلامت استان در نقده صورت گرفت.
نشست مدیرکل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی با فرامرزی فرماندار شهرستان نقده برگزار شد.
با حضور مدیر کل بیمه سلامت استان، نماینده مردم شهرستان در دفتر کار فرامرزی فرماندار نقده وضعیت بودجه بیمه سلامت شهرستان در سال 98 بررسی شد.
  • سه شنبه 20 آذر 1397 ساعت 14:11
کتابخانه ها عمومی شهرستان در حال حاضر 1556 نفر عضو دارد که حدود 2200 جلد کتاب در دست آنها به امانت است و میانگین مطالعه اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان هر نفر حدود 14 جلد کتاب در طول یک سال می باشد
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نقده به ریاست فرامرزی فرماندار شهرستان نقده تشکیل شد.
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضای انجمن،امروز(20 آذر) در محل فرهنگ سرای، گالری فرهنگی و هنری(کتابخانه شهید علمی) نقده تشکیل شد.
  • سه شنبه 20 آذر 1397 ساعت 12:55