پیام تقدیر اعضای ستاد استقبال، تشییع و تدفین شهید گمنام از حضور گسترده مردم شریف شهرستان در بدرقه این شهید


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، اعضای ستاد استقبال، تشییع و تدفین شهید گمنام با صدور پیامی از حضور با شکوه مردم شهیدپرور و قدرشناس شهرستان نقده در مراسمات بدرقه پیکر مطهر شهید گمنام تقدیر و تشکر کردند. در متن این پیام آمده است:


بسم رب الشهداء و الصدیقین
وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ
امروز فضیلت زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
                                                                                                  مقام معظم رهبری(مد)


پیشرفت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه¬های مختلف مدیون شهدا و خون شهداست. بی شک شهادت یک عزت ابدی است و این نظام مقدس امانت شهدا در دست نسل حاضر و نسل های بعدی است. زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا یادآور ایثارگری های آنان برای این مرزو بوم است.

همزمان با سالروز شهادت صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا(س)  و در ایام دومین سالگرد شهادت سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی دیار خونرگ و شهیدپرور شهرستان نقده میزبان مهمان ویژه ای از دیار بهشتیان بود. مردم قدر شناس و همیشه در صحنه شهرستان با حضور گسترده و باشکوه در مراسم استقبال، وداع، تشییع و تدفین این شهید بزرگوار بار دیگر حماسه ای بزرگ آفریدند و نشان دادند همیشه قدرشناس رشادت ها و ایثارگری های جوانان غیور این مرز و بوم بوده و هستند و این روز تاریخی را در تقویم افتخاراتشان به ثبت رساندند.

بر خود فرض می دانیم از حضور گسترده آحاد مردم شریف شهرستان بخصوص جوانان و خانواده های معزز و معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران تقدیر و تشکر نماییم. امیدواریم به فضل و برکت وجود این شهید و سایر شهدای آرمیده در دیار شهید پرور شهرستان نقده بیش از پیش شاهد پیشرفت و آبادی شهرمان باشیم.

مردم نجیب و شریف شهرستان درود بر شرفتان، کماکان افتخار آفرین و حماسه ساز هستید.

اعضای ستاد شهرستانی استقبال، تشییع و تدفین شهید گمنام تازه تفحص شده