پیام فرماندار شهرستان نقده بمناسبت روز جانباز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان با صدور پیامی فرارسیدن چهارم شعبان میلاد با سعادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجراً عظیما

                                                                                       (سوره نساء آیه 95)

این کشور همیشه به رزمندگان دوران هشتساله، بخصوص به خانوادههاى شهدا و جانبازان و آزادگان و مفقودان و اسرا و خانوادههایشان مدیون است.»

                                                                                      (مقام معظم رهبری)

چهارم شعبان سالروز میلاد باسعادت حضرت ابالفضل العباس(ع) بعنوان روز جانباز نامگذاری شده است. عباس(ع) بزرگ جانباز تاریخ انسانیت، صحنه کربلا را تجلیگاه ایثار و جانبازی نمود. جانبازان سرافراز ایران اسلامی نیز با تاسی از علمدار کربلا ایثارگری ها و جانفشانی های زیادی چه در صحنه های 8 سال جنگ تحمیلی و چه بعد از آن در جامعه انجام داده اند و با عهدی که با امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مد) بسته اند، استوارند.

افتخار جانبازی نصیب انسانهای پاکی می شود که هدف آنها رضای الهی است و برای رسیدن به آن هدف از هستی و جان خویش نیز گذشته اند. یقینا دلاوری ها و ایثارگری های جانبازان هیچگاه از یاد مردم قدرشناس ایران اسلامی نخواهد رفت.

اینجانب میلاد با سعادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز را خدمت مردم شریف کشورمان بویژه خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان تبریک و تهنیت عرض می کنم.